Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SaSuQpa

Problem z GamePadem Xeon

Polecane posty

Kupilem na Allegro pada Xeon (kolega mi polecil,a zreszta ma dobre opinie).poinstalowalem sterowniki itp. wlaczam gre Pes 13(bo tylko na te gre mi jest pad potrzebny) no i odrazu zuwazylem 1 błąd. chodzi o przycisk A ktory normalnie na xBox360/PlayStation 3/2 sluzy do wybierania w menu oraz do krotkiego podania,u mnie to jestprostopadle podanie a w menu to niczym nie jest doslownie a to przycisk X zastepuje przycisk A. I OTO CHODZI! sami napewno dobrze wiecie ze nie przyjemnie sie gra na innych ustawieniach niz sie jest do nich przyzwyczajony! Dodam ze uzywalem xBox emulator i dalej byl ten problem ! NAPRAWDE PROSZE O POMOC,NIE CHCE GRAC NA KLAWIATURZE :(!

P.S sory za bledy troszke sie spieszylem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Xeon jest podróbką oryginalnego xboxowego pada i tutaj może być problem w tym wypadku możesz spróbować użyć emulatora który nazywa się x360ce. Sam osobiście go używam ( posiadam też tani pad gamestrike 2 speedlinka) i wszystkie gry mi działają które wymagają właśnie tego xboxowego pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic prostszego konfigurujesz pada i całość czyi wszystkie pliki z programem kopiujesz do folderu z grą po skopiowaniu włączasz program i ustawiasz sobie np wibracje po czym rozwijasz na dole liste z padami i wybierasz xboxowego360 wirless czy jakos tak i klikasz save i zamykasz program

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...