Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milan123

Rozwiązany: Ok. 10m, jedna ściana i karta sieciowa z WiFi TL-WN722N, czy wystarczy?

Polecane posty

Witam, jak w temacie, przenoszę komputer i nie uśmiecha mi się wiercenie ścian w celu przepuszczenia kabla, więc zdecydowałem się kupić taką o to kartę: http://www.morele.ne...150mbps-284524/ Między routerem (Livebox 2.0), a kompem jest jedna ściana (dosyć gruba), no i mniej więcej 10m przestrzeni. Czy wymieniona wyżej karta sieciowa wystarczy, żeby prędkość pobierania (1mb/s), nie spadła, na czym bardzo mi zależy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy dosyć gruba? 50cm? Masz telefon z Wifi? Jak tak to idź tam gdzie będziesz miał komputer i sprawdź na niej zasięg. Chociaż moim zdaniem jedna sćiana nie stanowi problemu, u mnie działa prze dwie smile_prosty.gif

Podana przez ciebie karta teoretycznie wyciąga 150mb/s > 1mb/s, wszystko zależy od zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z WiFi mam, ale Galaxy Mini xD Zakłdam, że karta będzie miałą lepsze WiFi, bo mój telefon ma tam 1-2 kreski

EDIT: Zauważyłem, że na aukcji Allegro dodają przedłużacz USB 2m, wyliczyłem gdzie będzie stała karta i tam mam 4 gwiazdki, więc powinno być OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...