Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubu12343

Rozwiązany: moge tylko jezdzic kursorem po pulpicie

Polecane posty

witam,mam problem i prosze o szybka pomoc,nie wiem co sie stalo.Brat pozyczyl i notebooka,siedzialem sobie na nim przez 2tygodnie normalnie,nagle jednego dnia wylaczylem go,nastepnego dnia wlaczylem i prosze bardzo,nie moge nic kliknac,zrobic ani nic z tych rzeczy.pulpit wszystko normalnie jest tylko nie moge nic kliknac. normalnie moge klawiatura menede wxiac tylko kliknac nic nie moge.probowalem tez w trybie awaryjnym.nic. przepraszam za bledy itp. ale pisze z komorki.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jakbym kliknal fn+f6 to bym nie mogl ruszac kursorem przeciez. nie sprawdzalem zewneyrznej myszki, poniewaz brat zabral mi notebooka i twierdzi ze sie zepsul,a on nie jest za inteligentny i przywiezie mi go pod wieczor jescze bo oczywiscie musze placic za naprawe:D sprawdze zewneytrzna myszke jak przywiezie dzieki.ale czekam tez na imne propozycje,kiedy dotarczy wszydtkiego bede probowal

no wlasnie jakbym kliknal fn+f6 to bym nie mogl ruszac kursorem przeciez. nie sprawdzalem zewneyrznej myszki, poniewaz brat zabral mi notebooka i twierdzi ze sie zepsul,a on nie jest za inteligentny i przywiezie mi go pod wieczor jescze bo oczywiscie musze placic za naprawe:D sprawdze zewneytrzna myszke jak przywiezie dzieki.ale czekam tez na imne propozycje,kiedy dotarczy wszydtkiego bede probowal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, ale może ktoś zrobił ci żart, ustawiając obraz pulpitu wraz z ikonami jako tapetę, wciągając pasek i wyłączając ikony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety,nie moge teraz nic innejgo powiedziec oprocz tegoze firma to acer,

nie,nie zrobil nikt zartu bo tylko ja z niego korzystam

_

Pisze z notebooka, dziala na myszce zewnetrznej, ale dalej chce, aby dzialal mi touchpad. w czym problem,tego nie wiem.Licze na to, ze mi pomozecie. Pozdrawiam.

P.S ten notebook to: Acer Aspire One 522

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wiadomosc z ostatniej chwili - naprawilem, cieszylem sie ta jakze radosna chwila a tu nagle, niespodzianka.Wszystko pieknie lata tylko nie dziala mi prawy przycisk.teraz, co zrobic ? confused_prosty.gif Naprawilem to idinstalowywujac sterownik i instalujac na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...