Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goombas

Rozwiązany: Przelew internetowy a PayPal.

Polecane posty

Witam,nie wiedziałem gdzie to napisać i myślałem, że to będzie najbardziej odpowiedni dział, jeżeli zły to proszę o przeniesienie.

No więc tak, ostatnio na steam są promocje na gry w związku z czym postanowiłem parę takowych zakupić, jak wiadomo aby dokonać zakupu trzeba użyć PayPal. No więc wsadziłem gry które mnie interesowały do koszyka po czym przystąpiłem do zakupu. Wybrałem opcję "Kup dla siebie", wybrałem PayPal, uzupełniłem wszystkie dane, zalogowałem się do konta PayPal i tam pojawiło się, że mam dwie możliwości, jedna z nich to karta kredytowa, a druga to doładowanie konta PayPal poprzez przelew bankowy, wybrałem tą drugą - przelew. Tam wyskoczyły mi dane do przelewu, wszedłem na swoje konto bankowe, przekopiowałem wszystkie dane, wpisałem odpowiednią kwotę i wysłałem pieniądze, znikły one od razu z konta bankowego, a na PayPalu nie pojawiły się. Podobno trwa to 15-30min gdyż to, według PayPala "Przelew błyskawiczny", przelew był dokonany wczoraj (13 lipca) o godzinie ok. 22, więc minęło już ponad 20godzin. Dodam, że konto mam w banku PKO BP i nigdy wcześniej nie było problemów z przelewami. Pieniędzy nie ma ani na PP, ani w banku, żadne potwierdzenie email nie przyszło. Zależy mi na szybkim dostarczeniu gotówki bo jutro rano kończą się już promocje na te gry które chcę zakupić, biuro obsługi klienta jest dzisiaj nieczynne przez to, że jest niedziela. Jak myślicie, gdzie teraz są pieniądze i czy one jeszcze kiedykolwiek dotrą na moje konto PayPal ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do PayPala, kazali mi zadzwonić do BlueMedia a oni do PayPala który niby wysłał moje zgłoszenie gdzieś dalej, od rana 0 odpowiedzi. Tracę nadzieje na odzyskanie gotówki.

EDIT:

Po paru telefonach i mailach z firmą PayPal w końcu przelew się znalazł i dotarł na swoje miejsce, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...