Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

canizares2

Problem z WiFi

Polecane posty

Witam, posiadam Notebooka Samsung NP530U3C-A05PL oraz problem z połączeniem WiFi. Problem wygląda mniej więcej tak jak na tym screenie, http://obrazki.elekt..._1363522873.jpg Nie mogę kliknąć w opcję włączenie WiFi. Natomiast w Panelu Sterowania -> Sieci i Internet -> Połączenia Sieciowe Wi-Fi jest pokazane jako włączone. Kompletnie nie wiem w czym jest problem. Proszę o pomoc. ( Windows 8 )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden przycisk, ale służy on do włączenia trybu samolotowego. Gdy pierwszy raz uruchomiłem notebooka to wykrył mi neta, ale sąsiada, później przy wyłączaniu odpaliło się automatyczne konfigurowanie czy coś takiego. Przy następnym uruchomieniu (2) sytuacja była taka jak opisałem wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe nie, nic z tych rzeczy. Ale wczoraj coś ruszyło. Po kilkukrotnym restartowaniu i laptopa i routera w końcu złapało sygnał, wpisałem hasło do neta i wszystko było okej... aż do ponownego włączenia gdzie wszystko było już po staremu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już odkryłem tajemnic. Aby działał internet muszę włączyć lapka a następnie uruchomić go ponownie. Wtedy wszystko jest okej. Ale gdy już w domu mam uruchomione 2 komputery ( czyli wszystkie) to na nowym laptopie za nic nie można złapać sygnału, nawet nie wykrywa sieci. Więc czy może to być jakiś problem z ip, czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czy to jest problem z laptopem czy z routerem. Byli goscie od neta u mnie, ale jak na złość internet działał bez zarzutu. Krótko po opuszczeniu przez nich domu wszystko wróciło do "normy". Stwierdzili że z internetem i routerem wszystko jest w porządku, a może to być wina samego windowsa. Napiszę jeszcze raz, włączam komputer, świeci się kontrolka odpowiedzialna za Wi-Fi a system informuje mnie o tym, że Wi-Fi jest wyłączone, gdy kilknę "Uruchom ponownie" laptop od razu wykrywa dostępne sieci i wszystko jest okej. Więc nie bardzo umiem ten problem rozwiazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...