Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mathelite

Dziwne raporty Defence+ w COMODO

Polecane posty

Witam.

Od niedawna (paru dni - wcześniej na 90% nie występowało lub nie zwróciłem uwagi) po otwarciu interfejsu COMODO zacząłem zauważać dziwne zdarzenia w module Defence+ konkretnie "zablokowane włamania".

Gdy rozwinę listę otrzymuję coś takiego jak na screenie. Zauważyłem to głównie przy grach ze steama. O ile się nie mylę przy grach z origina nie występuje. Po za tym na screenie widoczne także zdażenie podczas aktualizacji sterowników drukarki.

W COMODO mam wyłączony HIPS (tak chyba było "od zawsze" bo gry włączyłem to pytał sie o wszystko po 20 razy i nie dało się nic zrobić...

Teraz moje pytanie czy takie zachowanie jest normalne? Czy to coś groźnego czy może tak ma być i nie ma się czym przejmować? Wcześniej takich zdarzeń nie spotkałem (może pojawiło się to po którejś aktualizacji COMODO - nie wiem).

Sam COMODO żadnych wirusów nie znajduje. Skan Malwarebytes Anti-Malware także nic nie znalazł... Wszystko wydaje się, że działa prawidłowo, same gry wymienione w dzienniku również działają prawidłowo.... jednak jest to dość niepokojące.

Pełny skan komputera za pomocą Dr.Web CureIt! - czysto...

Załączam obraz jak to wygląda w dzienniku zdarzeń w COMODO:

post-46524-0-46708700-1373726715_thumb.j

Edit.

Gry na Origina na pewno nie powodują takiego raportu. Ze steama też nie wszystkie... jak na razie chyba tylko te 2 które widać na screenie... dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...