Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zks94

Problem z głośnikami!

Polecane posty

Witam! Mam ogromny problem z głośnikami , są one firmy Creative , zestaw dwóch głośników z subwooferem i nie działają , wcześniej zauważyłem , że jeden często nie działa , a teraz i drugi się popsuł , bo jeden ma wejście mini jack w sobie i tam podłączam słuchawki to leci , ale też z jednej słuchawki , a jak podłącze bezpośrednio do komputera , to wszystko ok , a głośniki na różne sposoby próbowałem podłączać , do telefonu , do komputera , nic.Pomyślałbym , że po prostu głośniki nie działają , trzeba kupić nowe , ale...czemu jak podłącze do nich słuchawki to jest ok?

PROSZĘ O POMOC!

Ok , znaczy , że słuchawki działają.

Ale głośniki na żaden sposób nie , jedno jest pewne kabel zasilający głośniki subwoofer do gniazdka kontaktowego działa , bo jak go odłączę to słuchawki podłączone do głośnika nie działają , więc to może być jeden , albo oba pozostałe kable , które łączą subwoofer z głośnikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręć głośnik satelitarny (ten do którego podłączasz słuchawki, w którym pewnie jest też panel sterujący) i zobaczy czy aby jakiś kabel się nie urwał. Najpierw spróbuj docisnąć kabel który podłączasz do głośnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest styk sprawny , przecież powtarzam głośniki podłączam do komputera , nie działają bez odłączania ich od komputera , podłączam do nich słuchawki i działa , więc jeśli to byłby ten problem o , którym mówisz to by w ogóle nie działały.

Rozkręć głośnik satelitarny (ten do którego podłączasz słuchawki, w którym pewnie jest też panel sterujący) i zobaczy czy aby jakiś kabel się nie urwał. Najpierw spróbuj docisnąć kabel który podłączasz do głośnika.

To jest już pomysł , który podłączam do głośnika? Nie podłączam żadnego od głośnika sterującego idą dwa kabelki , jeden to jest mini jack , a drugi do subwoofera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...