Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Temat do pogadania o pełniakach z CD-Action 09/2013

Dead Island PL (Steam)

Farming Simulator Classic PL

Age of Wulin (MMO) + kod bonusowy o wartości ponad 50 zł

G Data Internet Security 2014 PL z licencją na 90 dni

Kod na 30-dniowy abonament PlayStation Plus (dla nowych użytkowników)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak jak najbardziej świetny! Co prawda nigdy jakoś się nie nakręcałem na Dead Island i ostatnio tylko chciałem zgarnąć jak był w promocji na Steam, ale pomyślałem sobie że pewnie będzie w Cd-Action, no i jest! ;)

Z wielką chęcią zagram, ale nie ukrywam że czekam na kolejne przecieki w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli będzie taki pełniak to na pewno będzie reklama w TV. Pełniak super. Sam miałem już kupić w najbliższym czasie aby sprawdzić rezultaty pracy Techlandu bo wielu ludzi tą grę chwaliło, ale jesteście wy CDA i mogę być ucieszony, że będzie taka gra na cover podczas sezonu ogórkowego. Teraz powinniście wielu zadowolić, ale znajdą się tacy co waszych starań o czytelnika nie docenią , niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacna pełna wersja - osobiście posiadam już wersję GOTY, ale wszystkim, którzy do tej pory nie zaznajomili się z dziełem Techlandu, gorąco polecam wyprawę w tropiki. Gra ma swoje wady, jednak w ogólnym rozrachunku, jeśli tylko nie przejadły się komuś klimaty zombie, szlachtowanie trupów i inne przygody garstki ocalałych dostarczają wiele niekłamanej satysfakcji.

BTW

Świat gry - jak na moje oko - jest bardzo obszerny i wypełniony po brzegi zadaniami (choć naturalnie Skyrim to nie jest) - osoba grająca bez DLC wiele nie traci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁĄCZENIE

POŁĄCZONO

I TAK ZARAZ ZNAJDĄ SIE UMYSŁOWO CHORZY LUDZIE CO BĘDĄ MARUDZIĆ

ŁE JĄ JUŻ TO MAM CZEMU NIE BATMAN

BO NIE DO KU., JASNEJ ANIELKI

NIE PASUJE DO SKLEPU MI SIĘ PODOBA CZEKAM NA RESZTĘ I ZAWARTOŚĆ PISMA

KONIEC KOMUNIKATU

ROZŁĄCZONO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota CD-Action - wiele osób się ucieszy z Dead Island wink_prosty.gif Ja osobiście gierkę już mam, niemniej jednak będzie ekskluzywny klucz do wymiany ;P Mam nadzieję, że pozostałe dwa pełniaki nie będą wiele gorsze i także nam się spodobają. A tak w ogóle - dlaczego zdecydowaliście się na przedwczesne ujawnienie nam pełnej wersji?

PS. Tak właśnie myślałem, że dacie Dead Island - gdy Smuggler wspomniał o tej bombie, na myśl przyszły mi 3 gry - Wiedźmin, Dead Island oraz Call of Juarez Gunslinger. No i miałem rację wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...