Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolnid

Windows 8

Polecane posty

Witam.

Mam okazję tanio zdobyć Windowsa 8 (Professional bodajże). Zastanawia mnie tylko czy jest znaczna różnica między 8 a 7 - biorąc pod uwagę nie wygląd, a wnętrze. Czy wszystkie starsze gry które działają na 7 pójdą też na 8? Pytam głównie pod kątem serii Gothic (1-2NK), TES Morrowind czy HOMM 3? Jak wygląda wydajność 8 w ogóle? Porównywalna do 7 czy jednak nico gorsza ze względu na różnego rodzaju nowości, które zostały dodane? A może nawet jest wydajniejszy od poprzednika (podobnie jak 7 zwiekszyla wydajnosc wzgledem visty)? Wiem, że wiele osób narzekało na 8, ale głównie na interfejs i wygląd. Tak ogólnie to jest to dobry system czy porazka jak vista?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajność jest nieco lepsza niż w Winodws 7 (ale nie jest to wielka różnica) ze względu na to, że wyłączyli parę zbędnych bajerków. Z kompatybilnością jak na razie żadnych problemów nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ze sterownikami też nie powinno być problemów (gtx 570, asrock pro3 p67(usb 3.0), wifi tp link tl-wn422)?

Jeszcze upewniając się odnośnie wersji 8.1 - ma być podobno wiele zmian, ale rozumiem że to będzie darmowy patch, a nie system troche zmieniony sprzedawany osobno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...