Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vvronth

Dziwne ścinki w grach

Polecane posty

Witam mam taki problem z komputerem, otóż na parametrach tego komputera

- procesor intel core duo 2,80ghz

-karta graficzna geforce 430gt

- ram 2gb

- windows 7 32bit

ścinają mi się tytuły które nie mają prawa się scinać, mówię tu o takich starociach jak the sims 3 gta IV czym to może być spowodowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-karta graficzna geforce 430gt

ścinają mi się tytuły które nie mają prawa się scinać, mówię tu o takich starociach jak the sims 3 gta IV czym to może być spowodowane?

Nic dziwnego że się tną, ta karta to szrot i zupełnie nie nadaje się do gier. Co prawda Sims 3 powinny chodzić w miarę płynnie, ale co do GTA IV to już gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV potrafi robić użytek z większej ilości rdzeni i może się ścinać na tej konfiguracji (zwłaszcza, jeśli przesadziłeś z ustawieniami). Sims 3 natomiast ścinać się nie powinien. Jak dokładnie wyglądają te ścinki? Są regularne, czy też dzieją się tylko wtedy, gdy na ekranie dzieje się coś dynamicznego? Występują od razu, czy po jakimś czasie gry?

Czy wcześniej wszystko działało poprawnie?

Jak wyglądają temperatury? Jednak dosyć ciepło ostatnio jest, więc być może to tu jest problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W simsach ścinki wyglądają tak że gra działa płynnie ale w pewnych momentach potrafi być taki spadek płynności że gra jest przystopowana i nic się nie dzieję dopiero odblokowuję się po sekundzie dwóch jest to uciążliwe bo zdarza się to dość często

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...