Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tasma

Komputer się zawiesza podczas gry

Polecane posty

Witam ,

Podczas gry w grę : Infestation Survivor Stories (dawniej WarZ) komputer po około 20min gry się zawiesza . Najdziwniejsze jak dla mnie jest to że komputer się tak zawiesza tylko i wyłącznie przy tej grze .

Moje specyfikacje komputera to :

Procesor : Intel® Core i3 CPU 530 @ 2.93GHz

Pamięć (RAM) : 4,00 GB

Grafika : ATI Radeon HD 5700 Series 1 GB

Przed patchem gry nic się nie zawieszało dopiero po patchu problem nastąpił .

Pozdrawiam ,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw przeszukał google w poszukiwaniu osób które maja podobny problem. Jeśli sie taka znajdzie to wiadomo o co chodzi i można do supportu pisać.

Możesz jeszce sprawdzić temperatury. Poczekaj aż zacznie się ścinać i daj screena z HW Monitor (tylko sie uepwnij że widać całe okno :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Podczas gry w grę : Infestation Survivor Stories (dawniej WarZ) komputer po około 20min gry się zawiesza . Najdziwniejsze jak dla mnie jest to że komputer się tak zawiesza tylko i wyłącznie przy tej grze .

Mam ten sam problem. Co ciekawe jest to spowodowane zintegrowaną kartą Realteka...

Tutaj masz opis całego problemu z rozwiązaniem: http://infestationmmo.pl/forum/index.php?topic=3211.0

Ja póki co nie zamierzam inwestować w żadną kartę zewnętrzną i czekam aż łaskawie hammer point naprawi ten problem. jeśli nie, to po prostu przestanę grać w infestejszyn ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...