Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arina2012

Blue screeen

Polecane posty

Podaj pełną specyfikację komputera. Jaki masz system? W jakich okolicznościach pojawia się BSOD? Problem ten często jest związany z kartą graficzną więc możliwe, że się przegrzewa lub jest jakiś problem ze sterownikiem, zaktualizuj go. Na początek sprawdzimy też temperatury, pobierz program HwMonitor, odpal go a następnie pograj w coś 15-20min, po tym czasie daj screen z programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku najnowsze nie znaczą najlepsze . Zobacz jak karta będzie się zachowywała na wcześniejszej wersji np 314.22. ale przed tym odinstaluj sterowniki z panelu sterowania i usuń resztki sterowników programem driver sweeperem. Po tej czynności zainstaluj na nowo sterowniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracja:

AMD Athlon X2 5000+

9600 GT

4 GB ram(2+2 gb)

Win 7 32 bit

Screen z HwMonitor został zrobiony przy takim samym obciążeniu jak przy blue screenie.

Dodam że ostatnio dokupiłem 2 gb ramu(używane).Blue screen pojawia się co jakieś kilka dni w nie oczekiwanych momentach.

post-878448-0-82179800-1373139506_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury nie wyglądają źle. Zatem spróbuj przeinstalować sterowniki. Pobierz je stąd. Ja mam tą samą kartę i używam 314.22 i nie ma żadnych problemów więc możesz pobrać tą wersję. Obecne sterowniki odinstaluj najpierw w dodaj/usuń programy, następnie użyj programu driver fusion, uruchom, zaznacz NVIDIA grafika i kliknij usuń. Po tych operacjach możesz instalować nowe sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatniego tygodnia dwa razy wyskoczył mi niemal identyczny BS (w tym jeden dzisiaj). Działo się to zawsze podczas wchodzenia na stronę internetową (dowolną). Przeskanuj kompa programem Malwarebytes Anti-Malware.

Właśnie robię pełny skan, no i parę infekcji znalazł. Nie wiem, czy to one są powodem tych BS-ów, no ale zawsze warto sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 - Ściągnę ten program i zobaczymy efekty.Możliwe że to infekcja.

antros22 - Ostatnio dokupiłem używaną kość ram(2gb, obecnie mam 4 gb) i myślałem że to ona jest przyczyną BS-ów.Wypaliłem na płytę Memtesta i testowałem kości razem i każda z osobna i program nie wykazał żadnych błędów.

P.S Używam avasta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...