Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CukrowyNinja

Rozwiązany: Podłączanie dysku ATA do SATA.

Polecane posty

Pytanko do ogarniętych, dla pewności, żeby się nie okazało że kupuję coś co i tak nie będzie działać. ;P Czy podłączę dysk Seagate Barracuda 7200.7 ultra ata (dane bezpośrednio z dysku) do płyty GIGABYTE GA-M61SME-S2 (dane z instrukcji) przy pomocy takiej przejściówki http://www.protech-sklep.pl/product-pol-166-Adapter-SATA-IDE-ATA-SATA.html ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Jeśli istnieją pewniejsze sposoby podłączenia dysku ata do sata, to np jakie? Bo w sumie potrzebne mi to tylko do wyciągnięcia paru zdjęć ze starego dysku. Wiem że są jeszcze adaptery z ata na usb, ale jest to troszkę droższe rozwiązanie, no i kieszenie na dyski, to akurat sporo droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie uzywam takiej przejscowki na codzien, nie jest to dysk systemowy ale na filmy i muzyke wystarczy i tak na prawde to nie mam zadnych problemow ( tfu zeby nie zapeszyc). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu podłączyłem Samsunga F1 750GB pod taką przejściówkę. Po dysku... Zawsze trzeba sprawdzać, do ilu GB przejściówka służy, chyba faktycznie lepiej byłoby kupić zewnętrzną kieszeń - droga nie jest, do tego jest pewniejsza i w przyszłości może się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...