Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam.W tym temacie możemy rozmawiać o sprawach dotyczących konsoli xbox 360 i gier dostępnych na tą platformę.Możemy rowniez dyskutować o tematach oddalonych (mam nadzieje o pare lat) np kiedy wyjdzie kolejny xbox itp itd:D Zapraszam do dyskusji;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie ciesze że pozno nie chce znowu zbierac kasy na nowa konsolke:Pa mam na dzieje ze na ta wyjdzie jeszcze pelno znakomitych tytolow jak to sie dzieje do tej pory;) a tak w ogole czemu temat GTA IV zostal zamkniety?:o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestarzały nosnik o_O...Gry na DVD będa sie ukazywały jeszcze bardzo długo i weźmy pod uwage np. GTA IV, gdzie tak olbrzymią liczbę rzeczy zmieszczono na zwykłej, dwuwarstwowej płytce DVD! Wątpię zeby ukazała się w najbliższej przyszłości gra z tak dużym i rozbudowanym światem. Pozostaje czkeac tylko na następne GTA;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakiś rozbudowany RPG wystarczy.

Blue Dragon, Lost Odyssey. Pewnikiem MGS4 tez by nie zdolal sie upchnac na jednej plycie DVD. Bizzare swego czasu mowilo o tym, ze ze wzgledu na mala pojemnosc plyty DVD nie umiescili w PGR4 zmiennej aury (sa tylko gotowe skrypty, zamiast losowej pogody). Ile w tym prawdy, nie mam pojecia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnikiem MGS4 tez by nie zdolal sie upchnac na jednej plycie DVD.
No nie upchną, bo będzie na Blue-Ray i to na PS3 :) Cóż co do wcześniejszej dyskusji o życiu X360. Raczej jestem w stanie uwierzyć w support do 2012 roku (przecież nikt nie mówi, że nowej konsoli nie wydadzą wcześniej) Teoretycznie PS2 jest supportowany nadal (że nie tak dobrze jak 3 lata temu to inna sprawa), więc rok 2012 to nic dziwnego dla mnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie upchną, bo będzie na Blue-Ray i to na PS3 :)

Truizm, chodzilo mi bardziej o mozliwego porta (o ile ofkoz bedzie, na co po cichu licze:). Generalnie pije do tego, ze Konami chyba nie zna znaczenia slowa "kompresja", jak i wiekszosc jap. developerow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truizm, chodzilo mi bardziej o mozliwego porta (o ile ofkoz bedzie, na co po cichu licze:). Generalnie pije do tego, ze Konami chyba nie zna znaczenia slowa "kompresja", jak i wiekszosc jap. developerow.
He he. Wybacz, ale to jest tak samo możliwe jak port Halo 3 na PS3 :) Są rzeczy na które można liczyć i na które nie ma sensu liczyć. W dzisiejszych czasach, by cieszyć się grami należy wyposażyć się w więcej niż jeden sprzęt, bo Microsoft i Sony zawzięcie żrą się o exclusive i każda konsola ma coś w co naprawdę warto zagrać. Dlatego moją misją na te wakacje jest zarobienie kasy na PS3 (X0 już mam). Inna sprawa po co mają kompresować (jeśli faktycznie tego nie robią) gdy mają całe 25 lub 50 gb (zależnie od dysku BR) do zapełnienia i absolutnie nie jest to potrzebne :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Wybacz, ale to jest tak samo możliwe jak port Halo 3 na PS3 :) Są rzeczy na które można liczyć i na które nie ma sensu liczyć. W dzisiejszych czasach, by cieszyć się grami należy wyposażyć się w więcej niż jeden sprzęt, bo Microsoft i Sony zawzięcie żrą się o exclusive i każda konsola ma coś w co naprawdę warto zagrać. Dlatego moją misją na te wakacje jest zarobienie kasy na PS3 (X0 już mam). Inna sprawa po co mają kompresować (jeśli faktycznie tego nie robią) gdy mają całe 25 lub 50 gb (zależnie od dysku BR) do zapełnienia i absolutnie nie jest to potrzebne :)

Nioch nioch, licze na powtorke z MGS2, a przyklad z H3 to bardzo slabe porownanie - konami to nie jest wewnetrzne studio Sony, tak jak to jest w przypadku Bungie. Snake wszak zawedrowal na PC, Xboxa, GC i Wii. Przy obecnych kosztach produkcj, MGS4 w dnu premiery bedzie musial znalezc potezna baze userow. A jezeli nie wyjdzie na x360? Coz, trzeba bedzie poszukac dobrego kolegi z ps3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nioch nioch, licze na powtorke z MGS2, a przyklad z H3 to bardzo slabe porownanie - konami to nie jest wewnetrzne studio Sony, tak jak to jest w przypadku Bungie.
W sumie Bungie już nie jest studiem M$, ale co fakt to fakt marka Halo tak.

Coz, trzeba bedzie poszukac dobrego kolegi z ps3
O tu się zgadzam. Kolegów z różnorakim sprzętem warto mieć (szczególnie na takie okazje) :).

Wracając do X0, teraz póki co w obiegu mam tylko dwie gierki Forza Motorsport 2 i masteruje Dead or Alive 4 (ciekawe kiedy w końcu zapowiedzą 5) W nic nowego się nie zaopatrywałem, bo miałem maturę, a że teraz już mam najdłuższe wakacje w swoim życiu to rozglądam się za dobrymi tytułami. Co możecie mi polecić z tańszych dzieł (tak cena do 100 wliczając Allegro)? Na oku mam Eternal Sonata, Devil May Cry 4, Burnout Paradise, Orange Box z czego najbardziej się zastanawiam nad pierwszymi dwoma, bo ścigałkę i shootera mam, a przydałoby się coś innego dla odmiany skosztować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ale jędrzej - Ty Gearsów skosztuj :) Asasyn i Crackdown jako odmiana od wyścigów i szuterów będzie w sam raz.

Od siebie jeszcze rewelacyjne Viva Pinata dodam.

A GTA4... jak tam chcesz, ja bym ze spokojem czekał na spadek cen. Wiem że ludzie się w to dziko zagrywają, ale oni chyba nie widzą że za dużo nowego to ta gra nie oferuje, no chyba że nalezych do tej grupy która kradnie autko i ma radość, z tego że sobie nim jeździ przez 20 minut bez celu po mieście, wtedy możesz smiało łyknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras-ocb drogi towarzyszu nie doceniasz mnie ;) w takie klasyki jak Gearsy grałem tuż po kupnie konsoli. Assassin's Creed też przeszedłem (1000gs), a Vive Pinatę dostałem razem z Forzą (Bundle Pack) i póki co czeka na później. Nad Crackdown się zastanawiałem, ale stwierdziłem, że poczekam na spadek cen GTA IV (za jakiś miesiąc pewnie już bez problemu znajdzie się za 150 zł) Póki co chyba się zaopatrzę w Eternal Sonatę (naprawdę ładnie cena zeszła, za niecałą stówkę można kupić), bo to jedna z najbardziej niedocenionych przez ludzi gier roku 2007

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Crackdown jest obecnie debeściakiem w stosunku cena/jakość, chyba nic lepszego na XO nie wyrwiesz.

Jeszcze Army of Two i Lost Planet chodzą po fajnych cenach, przyjemne gry, mimo iż strzelanki to mają swoj styl. Spidermany są spoko grami dla relaksu (takie typowe 'siódemki' ). Overlorda warto poszukać, Mass Effect jest... i Virtua Fighter 5 na którego chyba się w końcu skuszę.

Co jak co, ale posiadacze 360 napewno na wybór konkretnych szpili narzekać nie mogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci od razu mówię, że Dead or Alive 4 jest lepszy od Virtua Fighter 5 i moim zdaniem i innych. Jak kolesiowi ze sklepu chciałem swego czasu sprzedać X0 (nie wyszło ostatecznie) i wziął na przetestowanie gierki to proponował mi wymianę DoA4 na VF5 :). Po prostu system walki w DoA mimo, że taki prosty jest niesamowicie jednocześnie skomplikowany. Po prostu miażdży. Poza tym Mass Effect'a przeszedłem na Lost Planet też się czaję (cena podskoczyła z 50 do 100 więc średnio opłaca się). Army of Two z tego co czytałem i oglądałem (review na GT) wydaje się być stosunkowo słaby. Właśnie chciałem się ciebie zapytać, czy warto zaopatrywać się w Kameo. Nie chodzi mi o cenę, bo wiem że jest niska. Chodzi mi o to czy ta gra jest naprawdę świetna i jako tako wybitna, bo oceny ma wysokie, ale że była ona na początku premiery X0 nie do końca wiem jak się do nich odnosić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kameo to jest taka historia, że mam ta grę, podchodizłem do niej trzy razy i ani razu jeszcze mnie nie chwyciło... za jakiś czas znów spróbuję, narazie nie polecam (choć w sumie opieram to zdanie tylko na pierwszym wrażeniu jakie wywułuje gra).

Z VF5 to pojechałeś, przegrałem mase czasu w VF4 i w DOA2 oraz DOA4, i wiem że to czego chcę od bijatyk 3d daje mi własnie Virtua Fighter (i Tekken 3 :P ). Ta gra jest mozolna w jej odkrywaniu, wymaga masy czasu, nauki, sprawności, jest piekna, każda część wprowadza do gatunku mase patentów, ma niesamowitą miodność, uber-najbardziej-ever złożony system, który mimo iż ciągle mnie przerasta to sprawia mi przyjemność ;)

Zresztą DOA powstało jako mocne podpatrzenie VF na PSX, mialo być tylko prościej, z dużymi dydami i efektowniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na jedno wychodzi, bo każda mordobitka znajduje swoich wiernych fanów. Grałem w VF, Tekken, DoA w inne gry im podobnym i właśnie seria DoA jest mi najbliższa (chyba wciąż więcej czasu spędziłem na DoA 2 na Dreamcast'cie niż na mojej aktualnej DoA 4 na Xboxa). Ty się odnajdujesz w VF ja w DoA. W sumie głupio, że w ogóle dyskusję rozpocząłem na ten temat, bo jakby nie patrzeć każda jest dobrą gierką, a reszta już zależy tylko od naszych osobistych preferencji i tego której grze do nich bliżej. Co do ostatniego zdania może i powstało jako podpatrzenie, ale aktualnie ma już swój własny styl, który mi jak najbardziej odpowiada.

Co do Kameo to widzę jednak, że lepiej dać sobie spokój w takim razie. Może kiedy indziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo smuci to,ze w GTA IV zrezygnowali z wielu rzeczy ktore byly w SA m.in: rowery,polepszanie postaci,umiejetnosci,szkoły,plywanie pod woda... sztuki walki itp itd wedlug mnie to wielka strata i po wielkim san andreas w ktorym mozna bylo robic wiele wiecej rzeczy niz w GTA IV bede sie nudzil..... niech no cos powiedza ci co maja GTA IV:P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
mnie bardzo smuci to,ze w GTA IV zrezygnowali z wielu rzeczy ktore byly w SA m.in: rowery,polepszanie postaci,umiejetnosci,szkoły,plywanie pod woda... sztuki walki itp itd wedlug mnie to wielka strata i po wielkim san andreas w ktorym mozna bylo robic wiele wiecej rzeczy niz w GTA IV bede sie nudzil..... niech no cos powiedza ci co maja GTA IV:P:D

Moim zdaniem to bardzo dobre posunięcie. Bo San Andreas to były simsy... Na przykład absurdalne wymagania do misji z nurkowaniem. To jest gra akcji a nie gra zabawa w życie. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...