Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bakos

Zawieszanie się komputera

Polecane posty

Witam, mam następujący problem. Czasami (a nawet nie czasami) jak wejde na jakąś stronkę (dotychczas zawieszało mi się to na fb i yt) to zawiesza mi się komputer i muszę go co chwila restartować. Zawiesza mi się tylko na stronach które mają więcej "bajerów", tak to można powiedzieć. Ale też jak mam 3-4 programy otwarte, notepad++ i tak dalej to też się zawiesza. Myślę, że to wina procesora lub zasilacza. Proszę o pomoc.

Tutaj screen z HWMonitor:

http://screenshooter.net/6718008/ucjnyyd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny odczyt bo nie ma tu temperatury rdzeni. Możesz dla pewności sprawdzić innym programem np. speedfan lub coreTemp. W zasadzie ciężko jednoznacznie stwierdzić co może być przyczyną, a więc będziemy sprawdzać wszystko po kolei. Na początek dysk, daj screen z programu hdTune z zakładki health oraz benchmark po przeprowadzeniu testu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze - jaki masz zasilacz. Problemy zaczęły się ostatnio, czy już od jakiegoś czasu? Jak są od niedawna, to stawiałbym raczej na temperatury (lato), ale jak to trwa (jak napisałeś, że wcześniej się np. na FB wieszało), to można też przemyśleć zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...