Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dymek123PL

Rozwiązany: Problem z bootmgr

Polecane posty

Siemano. Wczoraj grałem sobie i po chwili grania wywaliło mi BlueScreen'a, niestety nie zdążyłem przeczytać co było napisane. Potem gdy komp się uruchamiał wywaliło mi taki napis:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/34462700/DSC_0147.JPG

Mam podłączone 2 dysku. Jeden pod pierwszy port sata (1000 GB) - Windows - niedawno kupiony bo stary mi coś szwankował.

Drugi to jest stary 500. Nic na nim nie ma.

No to dałem kontynuuj i wywaliło takie coś:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/34462700/DSC_0148.JPG

Wyłączyłem kompa i listwe, no i poczytałem na komie że płytkę windowsa wsadzić. No to wsadziłem ale komp uruchomił sie jak gdyby nigdy nic. Dzisiaj odpaliłem kompa i też jak gdyby nigdy nic. Włączyłem DayZ i pograłem z 15 min i bluescreen i znowu to samo. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd z Bootmgr oznacza uszkodzenie sektora rozruchowego. Trudno określić co go powoduje, ale pierwsze co to sprawdziłbym oba dyski w jakiej są kondycji. Pobierz program HdTune i daj screen z zakładki Health(dla obu dysków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk w porządku. Bez tamtego dysku problem dalej występuje? Pobierz program BlueScreenView. Dzięki niemu możesz odczytać pliki dmp. które zawierają informacje na temat BSODów. Uruchom program i zrób screen z otwartym plikiem dmp(powinny się same wczytać do programu). Jakiego antywirusa używasz? Zrób skan programem malwarebytes anti-malware (pod koniec instalacji odznacz opcję wypróbowania wersji testowej) i napisz czy coś wykrył. Podaj jeszcze jaki masz system oraz pełną specyfikację komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie sprawdzałem jeszcze czy problem dalej jest po odłączeniu dysku. (Później to sprawdzę i dam znać.)

2. BlueScreenView nic nie wczytuje. Nie ma żadnych plików.

3. Używam Eset Smart Security w wersji testowej.

Specyfikacje z karty gwarancyjnej:

Windows 7 x64

AMD Phenom Quad-Core 9650 BOX

Kingston DDR 2x 2GB 800MHz

GTX 560 1 gb

Chieftec 500W

Przeskanuje swoim antywirusem jeszcze, potem tym co podałeś + sprawdzę czy problem jest jeszcze, ale to w nocy. Jutro zapewne napisze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy grałem dość długo w DayZ gadając jednocześnie na Skype i nie było problemów. Przed 10 również grałem w DayZ, dłużej i też problem się nie pojawił. Chyba była to wina dysku. :)

Dzięki za pomoc.

Jeżeli pojawi się problem to napisze ponownie. ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...