Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek459

Pomoc w wybraniu internetu

Polecane posty

Witam, mam taki problem - zawsze miałem internet radiowy czy tam nie wiem dokładnie jaki. W każdym razie miałem go doprowadzanego do domu anteną od sąsiada no i rzecz w tym, że sąsiad może tego neta pociągnąć max przez miesiąc, bo przenosi firmę (od której leci internet).

I przez to muszę znaleźć jak najszybciej nowy internet, od normalnego już dostawcy. Porównanie ofert jest drugorzędne, bo chodzi mi o to czy ja w ogóle mogę mieć internet i jeśli tak, to jaki.

Kojarzę, że mogę mieć internet mobliny, bo sprawdzałem kiedyś na stronie PLAYA / ORANGE / PLUS i jest zasięg. Tyle że wszyscy moi znajomi, którzy mają mobliny net odradzają go, ponieważ ma limit (im tańszy abonament, tym mniejszy limit) a w dodatku mój kolega spec technologiczny twierdzi, że internet taki chrzani się przy złej pogodzie - mocniejsze wiatry, burze itp.

Jeśli to powyższe jest prawdziwe, wolałbym porządny stacjonarny internet. Tylko nie wiem, czy w ogóle miałbym zasięg (mieszkam na obrzeżach miasta).

Więc jaki internet mogę mieć? Wiem że istnieje jakiś światłowodowy, a są inne opcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...