Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulmichal

Rozwiązany: Pocek, karta graficzna a BF3

Polecane posty

Więc

mam intel core2duo e6550 2,33GHz

radeona hd4850 1024/256

4GB ramu

i mam ok 30fps w BF3, jak mam mapę metro to gra się miło ale przy otwartej przestrzeni jak jest przedstawiana jakaś grafika typu dużo wybuchów spada nawet do 10fps

pytanie takie co nie wydala procek czy karta?

na rozdziałce 1920x1050 i na wszystkich poziomach detali jest ta sama bajka.

wydaje mi się że procek, co myślicie o tym

Powiedzcie mi też koledzy co z monitorem?

Mam 23'' Philips full hd z kontrastem 2mln do 1, czy też może mieć jakiś wpływ na płynność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie zależy mi na efektach specjalnych. wystarczy mi średnie detale i wysoka rodziałka nie chce rozmyć dymów itp spraw.

A dziwi mi to tylko że bez względu na rozdzielczość i poziom detali klatki trzymają sie ok 30fps, a przy efektach spadają więc coś musi pracować za słabo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej maksymalna wydajność wszystkiego jest słaba jak na wymagania BF3. Skoro nie zależy Ci na efektach specjalnych to daj na najniższe detale. Ciesz się, że Ci trzyma te 30fps w metrze. Mi na E7200 i HD4850 512 ddr3 zdarzały się dosyć znaczne spadki płynności przy jakiejkolwiek akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System niema nic tutaj do rzeczy czy to pirat czy oryginał tutaj chodzi o to że sprzęt jest ogólnie przestarzały do BFa 3 i niewyrabia. Podkręcenie procesora do 3 ghz i więcej sporo da i wymiana karty graficznej na HD 7770 czy nawet 7750 jest wskazana HD 4850 jest kartą która swoje czasy świetności ma za sobą co nie znaczy że z większością nowych gier sobie nie poradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...