Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalfer

Komputer skrzypi i się resetuje.

Polecane posty

Jak w temacie, mój komputer przeprowadza rewolucję. Ostatnio zainstalowałem Call of Jaurez Więzy Krwi. Gram 15 minut - resecik. Myslę wina gry. Odpalam Dead Island to samo! Zauważyłem ze komputer podczas grania dziwnie skrzypi. Robi to czasami również podczas ruszania myszką. Nie jest to wina wiatraczków bo sprawdziłem. Moje podejrzenia padają na zasilacz ibox 400w. Opadam z sił. Błagam o pomoc. Co mam robic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD tune: http://zapodaj.net/a...a938d5.png.html

Specyfikacja komputera:

Windows 7 Professional SP1

Karta Graficzna GForce 8600 GT

Ram: 2 GB

Procesor: Intel Core 2 Duo

HW monitor: http://zapodaj.net/b...a95931.png.html

Dysk twardy to Samsung 320GB 7200 16MB SATA II

Skoro to dysk twardy to mogę coś poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury ok, natomiast w "Smarcie" odnotowanych jest nieco błędów CT i CRC - w zasadzie nic wielkiego.

Podmień ten na zasilacz na próbę, a najlepiej kup nowy (bez względu na to, czy jest on odpowiedzialny za problemy, czy nie), bo to szmelc nad szmelce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak jak radzisz. Nad zmianą zasilacza i tak się poważnie zastanawiałem. Jak już wymienię to dam znać czy działa. Z góry dziękuje za pomoc biggrin_prosty.gif

Skryzpienie wzdaje zasilacz. Dziekuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam tego kotleta.

1.

Do moich problemów doszły jeszcze dziwne dżwięki gdy komputer jest już włączony. Nie są to dźwięki biosa bardziej przypomina mi to...hmm gdy jest włączone jakieś okno a chce się kliknąć w drugie. Albo błąd podłączenia jakiegoś kabla. Z tym, że wszystkie kable są podłączone. Nie jestem w stanie wytłumaczyć dokłanie tego dźwięku.

2.

Nie mam od kogo podmienić zasilacza, więc oczywiście kupię nowy. I w tym problem komputer nie ma mi jakoś długo służyc, bo kupuje Xboxa One. Nie jest on też jakiś nowy (z 8 lat będzie), ale nadaje się jeszcze do grania w słabsze gierki. Więc potrzebuje zasilacza do góra 70zł. Z tego co czytałem to najlepszey będzie Forton albo Delta, ale boje się kupywać z Allegro.

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam ponownie.

Moi znajomi powiedzieli że te dźwięki które wydaje mój komputer bardziej przypominają "błąd podłączenia się jakiegoś kabelka do komputera". Mam Windowsa 7 32 bit. Brzmi to jak takie "bip bip" I nie są to sygnały biosu. Ponadto podczas włączania komputera ten się zacina! Zdaża się to żadko, często po restarcie. Wie ktoś co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...