Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordgraver

Rozwiązany: Problemy z Win 7 spadek wydajności + dziwne zachowania komputera

Polecane posty

Problem zaczoł się od tego kiedy chciałem wybudzić komputer z uśpienia. Nie udało mi sie tego zrobić bo komputer się jakby zwiesił po restarcie było to samo komputer uruchamiał się ale nie było nic wiece,j nie mogłem też wbić do biosu. Wkurzyłem się wyłączyłem go i odkurzyłem go w środku był troche zakurzony. Po tym fakcie udało mi się uruchomić komputer, pojawiło się dziwny komunikat o przywoceniu sesji lub w coś ten deseń nie przygldałem się zbytnio temu i wybrałem pierwsza opcje, druga była o usunieciu czegoś. Później komputer uruchomił się normalnie. Lecz dreczy go dziwne przypadałości: 1. spadała mi wydajnośc w grach dość drastycznie o jakies 30 fps 2. kiedy przygladam www i słucham muzyki podczas przewijanaia strony muzyka mi zwalnia oraz dziwnie skwierczy. Dzieje się też tak w grach. 3 na dysku systemowym zostało mi jakieś 500 mb z 35 gb regularnie korzystam z cCleanera, nie instaluije tam gier jedynie niezbedne programy sterowniki itp. ostanio mało grałem na PC a pomimo tego miejsca na tym dysku było coraz mniej rozumie że sciagaja się aktualizacje do systemu ale chyba nie są aż tak ciężkie. Jak rozwiązać ten problem ?

Win 7 64

procesor Intel Core 2 duo E7200 2.53GHZ @2.98 GHz

Ram Kingstom 2 GB 800 MHz CL5 + Goodram 2 GB 800 MHz CL5

płyta główna asus P5K-E/WiFi

karta graficzna Gigabayte GeForce GT 9600 512 Ram

zasilanie Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W

dysk Seagate Baracuda 250 GB

Mysz Razer Salmosa

Klawiatura A4TECH G800

P.S Czy to może być wina procesora? Rok temu go podkręcałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...