Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boski

Czy można tak zrobić

Polecane posty

Cześć zakupiłem procesor E6320 4mb cache 1.8ghz 65nm lecz nie mam do nie go niego chłodzenia a chciałbym sprawdzić czy działa i tu moje pytanie czy można odpalić komputer gdzieś na 10s bez żadnego chłodzenia procesora wiem że tak sie nie robi ale muszę sprawdzić czy działa.

Mam jeszcze mały radiator chyba z PIII czy jak bym położył go na cpu to by było bezpieczniej lub bym dał sam nawiew z wentylatora 80x80?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie bez chłodzenia przechodziło z P3 i P4.

Tutaj nie przejdzie, do tego komp chyba nie ruszy jak płyta nie będzie widziała wtyczki 4-pin do wentylatora.

Z radiatorem i nawiewem powinno ruszyć (jeśli masz pewność, że radiator dobrze dotyka do IHS-a i jest w miarę zamocowany) - ale też nie polecałbym. Pamiętaj, że ten radiator projektowany było do max. 1.4GHz i to jednordzeniowego procesora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra włączyłem go :) położyłem radiator na cpu, na radiator położyłem coś ciężkiego żeby był docisk nawet podkręciłem tego proca do 2.33 bo prawie wcale się nie nagrzewał :)

tylko mam taki mały problem bo jak włączam to pc się włącza na 1s i wyłącza i potem znów włącza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...