Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheCollector

Alternatywa dla reinstalacji Windows - z zachowaniem plików (system zwalnia)

Polecane posty

Cześć. Mój komputer zaczął zwalniać z 4 miesiące temu po raz pierwszy. Nie gram w wymagające gry, ale spadek wydajności czuć.

Gram w gry typu Battlefield 3, Call of Duty Black Ops II, Parę FreeToPlay (BF Play4Free, World of Tanks, Warframe), Microsoft X Flight Simulator, Minecraft i gry od CD-Action.

Komputer oto taki :

Procesor : AMD Phenom II X4 955 BE 3,2 GHz, 4 procesory

Karta Graficzna : MSI Radeon HD6850 (ten czerwono-czarny model) z 1 GB GDDR5

Zasilacz a właściwie listwa : Acar SL 500 W

Płyta Główna : Asus M4A77T

Obudowa : Advanced Case firmy Tracer

Windowsa wymieniłem

Dysk Twardy : Zapomniałęm, ale 500 GB (Wolne to 347 GB na obu dyskach) jakiś Seagete.

Ramu też nie pamiętam, ale 2x2GB ram po 1366 Mhz (nie pamiętam tych informacji, a musiałbym zainstalować program, który kompleksowo dałby mi informacje o niej)

O stan czystości systemu pytać nie musicie, codziennie go trochę czyszczę ze wszelkich śmieci. Miesiąc temu czyściłem wnętrze obudowy bo komputer nie wyrabiał, nie był czyszczony od ponad roku.

Chciałbym reinstalować windows ale nie mogę, gdyż na dysku mam parę gier, z których musiałbym pobierać patche i dodatki z około 37 GB, a internet mam 1 Mega czyli u mnie 155 kilobajtów/sek. (długo pisać) . Nie mam żadnych pendrivów i dyskietek po więcej niż 700 mega i nie mam aktualnie pieniędzy na kupno takich pojemnościowców. Ogólnie rzecz biorąc, czy istnieje taka opcja że naprawię Windows, przywrócę go do początku, skasuję wszystkie śmiecie a moje pliki zostaną? Kopi zapasowych nie robię, dyskietek do przemieszczenia kopii też nie.

Temat trochę zawiły, nie wiem czy dobrze wszystko opisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...