Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PATRYKOSPL

Kanał na youtub pomocy

Polecane posty

Witam.

Piszę do was z powodu mojego konta.Otóż mój kanał zasubskrybowało trzy osoby ale na moim kanale są tylko trzy filmiki.Więc nie wiem czy rozpowszechniać swój kanał czy może nakręcić let?s play i zauważą moje filmiki i fanów przybędzie.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZACZYNAJĄ, właśnie o to słowo chodzi, jeśli chce się rozwijać to 2-3 wybitne filmiki nic mu nie pomogą, bo z biegiem czasu użytkownicy będą się domagać nowych. To nieprawda, że liczy się tylko jakość, a ilość nie, jeśli chcesz zaistnieć musisz dać i to i to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm.... myślę że to wynika raczej z braku let's playów ponieważ mam jeden zwiastun screeny i intro dopiero będę kręcił lets playe a w dodatku mam orginalny pomysłna kręcenie filmików np.pintball(bitwa pistoletami z kulkami z farbą) z kamerką nad oczami lub inne dynamiczne rozrywkowe zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Forumowiczu co to ma znaczyć,że muzyka i obraz nie mój czyżbym miał ułożyć własną muzykę i zwiastun.W internecie się roji

od takich intr więc nie wiem w czym masz problem.

Zwiastun - zajumałeś z jakiegoś oficjalnego źródła i na pewno nie masz praw do jego publikacji.
Tu już całkiem cię nie ogarniam.Ludzie wstawiają zwiastuny tej oto gry czy oni zrobili sami ten zwiastun?Nie.Wiec niewiem co ty tu wypisujesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...