Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daredevil

Wszystkie gry mi się zacinają - dziwny problem

Polecane posty

Siema

Mam dość dobry komputer, wcześniej gry takie jak Wiedźmin 2, Battlefield 3 czy Skyrim chodziły płynnie i bezproblemowo. Problem zaczął się jakiś tydzień temu. Nie ważne w jaką grę gram, po około 10 minutach wszystko zaczyna się potwornie ciąć (trwa to ok. 2 minuty) a potem wraca do normalności i tak w kółko. Oto mój komp:

Windows 7

Nvidia GeForce 9600

Ram 2 GB

Procesor Intel Core Quad 2

Użyłem już CCleanera (wyczyściłem rejestr i całą resztę) i nic nie pomogło. Avast znalazł mi jakiegoś syfa i usunął ale to też nic nie dało.

Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% to wina temperatur, może źle założyłeś chłodzenie? Na karcie też wymieniałeś? Daj jeszcze screen z programu Speedfan, też pod obciążeniem. Zbyt wysokie temperatury mają pewnie związek temperaturą otoczenia, więc przydałoby się poprawić przewiewność obudowy. Ewentualnie ściągnij boczną ściankę obudowy i zobacz czy się poprawi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, osobliwe, nie zwróciłem uwagi na temperaturę karty.

To dziwne, że masz aż takie wysokie temperatury przy czystym kompie, chyba masz bardzo źle chłodzoną obudowę, ale to i tak nie wyjaśnia takiej temperatury karty. Sprawdź, czy obroty wentylatora na grafie przyspieszają (czy w ogóle chłodzenie działa), możesz je też zwiększyć np. w programie MSI Afterburner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam taki problem ponieważ 1 miesiąc temu taka gra jak Gta 5 śmigała aż miło a teraz [ciach] ścina że aż szkoda patrzeć ale chyba sam znam rozwiązanie na te twoje problemy co sam chce zrobić ale do rzeczy spróbuj kupić podkładkę z wiatraczkiem i potem napisz.  Może pomoże :laugh:

Przekleństwa, choćby i wykropkowane, nie są tutaj mile widziane.
I co prawda jestem ciekaw, jaki jest sens umieszczać peceta na podkładce chłodzącej, ale temat martwy od niemal trzech lat nie jest zbyt dobrym miejscem na takie dyskusje.
[webtom]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...