Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XanTyp

Rozwiązany: 120 fps

Polecane posty

Witam.

Szukam programu, który będzie odtwarzał filmy nagrane w tej szybkości, ale z prędkością normalną, czyli 30 klatek na sekundę, albo programu, który pozwoli mi na konwersję takiego filmu, aby uzyskać efekt spowolnienia do 30 fps, z zachowaniem jakości obrazu. Na dźwięku mi nie zależy, z resztą i tak by raczej nie nadawał się do słuchania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi po prostu o odtwarzanie/przekonwertowanie filmiku w 120FPS tak, żeby na sekundę wyświetlało tylko 30 klatek - z jedynie 1/4 prędkości. Zgaduję, że kolega robi fragvida/montaż i chce slowmo. wink_prosty.gif

Co do samej funkcji, wszelkie "większe" pakiety do obróbki wideo (Adobe Premiere, Sony Vegas itp.) powinny mieć możliwość rozciągnięcia klipu do określonej prędkości. Co i jak dokładnie, to już nie pamiętam, ale zawsze można ściągnąć demo i obadać samemu.

Mniejsze/ darmowe zresztą pewnie też, ale tak prawdę mówiąc, nie miałem okazji z nimi pracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś konwertowałem Windowsowskim Movie Makerem. Nie pamiętam czemu, ale mocno mi psuł jakość filmu. Polecam zastosować jakiś inny program, gdyż ogólnie był bardzo ubogi w funkcje. Teraz korzystam z Sony Vegasa i nie mam żadnych problemów i o wiele więcej funkcji niż przy tym Windowsowskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accoun

Zgaduję, że kolega robi fragvida/montaż i chce slowmo.

Ding, dong... u'r wrong.

Mam kamerę sportową ISAW A2ACE i to dzięki niej chcę uzyskać spowolnienie obrazu w filmach, które nagrywam w tej prędkości.

U koleżanki, na Win XP film taki odtwarza się właśnie w tym spowolnieniu w zwykłym Windows Media Player. A u mnie, pod Win7 już nie. Film odtwarza się, jakby był nagrany normalnie, w 30 fpsach. gdzieś tkwi haczyk, ale nie mam pojęcia gdzie i jak to utrwalić na amen, by na każdym kompie odtwarzało się to tak, jak chcę.

@Entyrop, dzięki, ale bylejakość mnie raczej nie rajcuje. Chcę mieć to w jakości nie mniejszej, niż oryginalna.

Sony Vegas jest dla mnie kosmicznie za drogie, a o piratach się tutaj nie mówi, toteż pomińmy to milczeniem.

Spróbuję z Adobe Premiere u kumpla w biurze, może coś to pomoże...

Kumpel nie wpuścił mnie na kompa, bo nie mógł, ale przekierował do swojego znajomka, Bawimy się wg wskazań tutoriali na YT, w Adobe After Effects.

Temat do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...