Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawido

Rozwiązany: Komputer co chwila się resetuje

Polecane posty

Cześć. Mam pewien problem, otóż wczoraj wszystko chodziło normalnie, dziś włączam komputer i po chwili się zresetował. Włączyłem jeszcze raz, i znów to samo. No więc przeskanowałem komputer Nortonem, pokazał 25 zagrożeń i je usunął. Myślę: "Pewnie wszystko będzie OK.". Lecz po chwili znów się zresetował. Nie mam już pomysłów, średnio się znam na tego typu problemach, mam nadzieję, że mi pomożecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich okolicznościach komputer się resetuje? Tzn. robisz coś konkretnego, uruchamiasz coś czy raczej w losowych sytuacjach? pokazuje się jakiś komunikat? Jeżeli miałeś wirusy to zrób jeszcze skan programem Malwarebytes anti-malware. Podaj też model markę i moc zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest ok, ale resetował się sam z siebie. Zostawiłem go na chwilę włączonego i poszedłem sobie zrobić herbatę. Wracam - komputer się zresetował. Komunikaty żadne się nie pojawiały. Zasilacz Modecom Feel III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem tylko, że Feel i Feel II są awaryjne. "Trójka" jest ponoć w porządku. Ale dziś już nic się nie dzieje, więc być może coś się naprawiło. Miałem już kilka razy tak, że komp sam się resetował, ale później już działał. No ale teraz już działa normalnie. Póki co, temat do zamknięcia. Jakby coś się działo, to otworzę jeszcze raz. Dzięki za próbę pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trójka" ma jakieś zabezpieczenia, i generalnie nie wiadomo o niej dużo więcej. Tak, ja też sądzę, iż na "czarną listę" nie zasługuje, jednakże na "szarą" - na pewno (i to dla mnie wystarczy, zasilacz to serce komputera - musi ono charakteryzować się najlepszą jakością/wydajnością jaka tylko jest możliwa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...