Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gawdzik23

Blue screen League of legends

Polecane posty

Nie pamiętam jaki to był błąd, ale bardzo mnie to irytuje z uwagi, ze mam ten komputer od poniedziałku,

Sprzęt:

- Procesor Intel I5 4670K

- Płyta głowna Asrock Z87 Extreme3

- 8GB RAM, 1600 Mhz

- Karta graficzna zintegrowana 1024MB (HD 4600)

- dysk SSD 128GB (plexor)

- zasilacz silentium pc 600W (bronze +)

Proszę o pomoc! Blue screen pojawia mi się tylko w lolu, przykładowo grałem w COD MW2 na max detalach pół dnia i wszystko było OKEJ!

Windows 7 x32

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Nie wiem jakim cudem mamy zdiagnozować problem po tym co napisałeś. Jeżeli chcesz się czegokolwiek dowiedzieć to zacznij od podania kodu błędu z pliku dmp. Możesz użyć do tego programu BlueScreenView(najlepiej pokaż screen z okna programu po uprzednim wczytaniu pliku dmp.). Poza tym jesteś pewien że używasz 32bitowego systemu operacyjnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu chyba o Blue screena w grach, podczas gdy zostawilem komputer wlaczony, odpalona byla przegladarka po powrocie (jakichs 30 minutach) zastalem Blue Screena, opis taki jak podczas gry w lola:

Technical information:

STOP: 0x0000000A (0x70653032, 0x00000002, 0x00000001, 0x82c03839

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Check to make sure any new hardware or software is properly installed, If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for windows updates you mightneed.

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory options such as caching or schadowing.

If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then select Safe Mode.

Mniej wiecej cos takiego -,- O co w tym wszystkim chodzi?

Lag lola po aktualizacji sterownikow karty graficznej sie nie pojawil, jedynie raz wylaczyl mi sie lol, przez jakiego buga z informacja, czy chce wystac informacje o bugu do Riota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego program służy? Do sprawdzenia pamięci RAM. =D A cykl to cykl (po prostu jeden test może nie wystarczyć, aby program "wyłapał" usterkę, ba, czasem i cztery nie wystarczają). Tu masz poradnik dotyczący diagnostyki pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format pomogl, BS juz mnie nie neka, ale jeden problem mimo wszystko pozostal, mianowicie jak gram w LoLa to czasem zawiesi mi sie gra, nie komputer, lecz gra, musze wtedy ja zamknac menagerem i wlaczyc na nowo co mnie bardzo irytuje, chce jeszcze dodac, ze tzw. LAG nie zawsze sie pojawia, czasem po 20 min gry, a czasem np. jak gram juz druga runde.

Sterowniki karty graficznej najnowsze! Proszę o jak najszybsza pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...