Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

State of Decay

Polecane posty

Zainteresowałeś mnie tym tytułem zarzuconym przez ciebie gameplayem. O samym tytule co nieco wiedziałem, ale nie czekałem nań z zapartym tchem. Ot taka ciekawostka, o której po pewnym czasie praktycznie zapomniałem. Teraz graj jednak wygląda całkiem smakowicie, o czym świadczą pozytywne reakcje graczy i wysoka sprzedaż tytułu na XBL. A skoro w niedalekiej przyszłości produkcja ma ukazać się także na PC, to chętnie w nią zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że gry nie kupię, ale... bardziej niż grać w gry lubię oglądać, streamy czy gameplaye z komentarzem. I to co by mnie denerwowało grając samemu (rozbudowa bazy, dbanie o humorki) oglądając (Wonziu to niedawno streamował) może mnie cieszyć. A może kiedyś pooglądam tyle, że sam kupię.

ps

http://www.rockpapershotgun.com/2013/06/08/state-of-decay-still-coming-to-pc-but-not-soon/ chyba nie w tak niedalekiej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy wcześniej się nie interesowałem tym tytułem, tak teraz muszę przyznać że jestem nim zachwycony. Postać umiera i wcielamy się w innego ocalałego, ciekawy system walki, zbieranie zapasów, dużo broni białej a mniej palnej. Naprawdę jest w tym wszystko co nasuwa się do głowy na słowo "survival".

Skoro chcą tworzyć w przyszłości MMO, niech czerpią garściami z tej produkcji. Wszystko może być identyczne, ale po prostu rozbudowane o nowe możliwości i będę w to grał jak najbardziej.

Na chwilę obecną czekam na wersję PC z niecierpliwością. Nie chcę na chwilę obecną grać w tą wczesną wersję. Poczekam na oficjalną premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tę wczesną wersję i jednak widać że to ciągle "beta". Optymalizacja kuleje, freezy, brak wsparcia dla rozdzielczości 16:10. No i chyba najważniejsze, trzeba grać na padzie (klawka i mysz działa, ale nie polecam bo np pod lewym przyciskiem myszki są przypisane 2 akcje), mimo wszystko gra wymiata. Jako fan DayZ, dostaję survival pełną gębą, podobny właśnie do DayZ! Jeżeli Twórcy wydadzą te zombie MMO które zapowiadają, MUST HAVE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wymagania, są co najmniej dziwne. Grafika przecież nie jest jakaś super nie wiadomo jaka, a w minimalnych wymagają mocniejszej karty graficznej niż w Far Cry 3. Optymalizacja to powinna być główna rzecz nad którą obecnie winni się skupić. No i przerobienie sterowania na mysz + klawiaturę. Potem rozdzielczość, a dopiero potem naprawianie wszelkich błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o gry w ktorych najwazniejsze jest przetrwanie,State of Decay u mnie jest na 1 miejscu oczekiwanych(gram w single player,gdyby nie to pewnie czekalbym bardziej na DayZ) i to co moze zniszczyc ta gre to bledy confused_prosty.gif

Wiadomo kiedy ma byc premiera wersji PC?(Nie chodzi mi o early access na steamie)

Zapomnialem dodac,bedzie pudelkowa wersja?Jesli nie to juz wiem ze nie zagram(no chyba ze w odleglej przyszlosci pojawi sie w cd-action :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniutek7

Szukając po Internecie i na ich oficjalnej stronie na razie nie widać nigdzie informacji, kiedy miała by się pojawić właściwa, full wersja ich open world zombie survivalu. Obiecują, że w przeciągu paru tygodni postarają się dodać obsługę klawiatury i myszki, co do reszty na razie nie wiadomo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja to powinna być główna rzecz nad którą obecnie winni się skupić.

Zgadza się, Optymalizacja kuleje, stąd te wysokie wymagania, gra potrafi przyciąć nawet nawet gdy leci w 50 FPSach. Ale mają jeszcze czas, miejmy nadzieję że to naprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że fakt pojawienia się gry w ramach steamowego Early Acces powinien dosyć dobrze wyjaśniać ludziom jakiego rodzaju produktu mają się spodziewać - alfy/bety ze sporą ilością błędów i nie do końca dobrą optymalizacją gdzie dopiero później będzie to naprawione ;) W sumie poniżej zalinkowany filmik i jego autor dobrze na to wskazuje nie wspominając nawet o tym, że sami twórcy powtarzali iż wczesna wersja jest dla... hardcorów jakby nie było, którym błędy nie przeszkadzają ;] Ja bez problemu mogę poczekać na kilka patchy.

>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Early Access prędzej czy później odbije się czkawką, coś czuję. Wystarczy poczytać wiele opinii ludzi, którzy na podstawie takich wersji oceniają gry :P

W State of Decay chętnie zagram, ale nie mam zamiaru użerać się z wersją niedokończoną, po prostu spokojnie poczekam. Chyba, że do tego czasu ukaże się samodzielne DayZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie hula na ultra w 1440x900 bez niczego. Choć na razie pograłem tylko 2 godzinki. Ogólnie zapowiada się fajnie, tylko ten model jazdy... Ale Inaczej się jedzie starym pikapem, a inaczej nowym sedanem. Da się przywyczaić. większość opcji w menu jest tu przypisana pod klawisze,

Graficznie nie jest nawet źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...