Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackout

Rozwiązany: Problem z zasilaczem fortron 350W FSP350-60EMDN

Polecane posty

Witam, mam dość spory problem z tym zasilaczem... , kupiłem go jako nowgo z Allegro

lecz już po drugim dniu odmówił pracy... .Zaraz po podłączeniu wszstkiego i złożeniu całego komputera , wszstko działało ... na drugi dzień komputer zaczoł się samoczynnie resetować,

aż wkońcu chyba padł.. bo wogóle nie reaguje . Wyjołem wszstko z kompa i podłączyłem go na

"pająka" lecz nadal nic , zakręcił się tylko raz wiatraczek od Cpu i od zasilacza i to wszstko.

Teraz już nic się nie dzieje . Co może być przyczyną ? Co mam w takiej sytuacji zrobić ?

oczywiście mam niby 6miesięcy gwarancji lub moge go odesłać w ciągu 10dni

ECS P4S5A/DX

Pentium 4 2.66Ghz

2x 512mb RAM

Galaxy 7600GS 256mb (Zalman)

Link do aukcji allegro

http://allegro.pl/show_item.php?item=3297367551#delivery

P.S Komputer nie jest mój.. tylko go naprawiam dla kogoś, więc zależy mi na czasie

Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.. bo wyjołem zasilacz , podłaczylem pod innego kompa i na tamtym komputerze wszystko działa i się nie resetuje confused_prosty.gif

a jak go podłączyłem spowrotem to wkońcu cos ruszyło ... ale nadal się restartuje

Spowrotem niby działa ale wchodze do Biosu i zaraz restart sad_prosty.gif

Nie mam nawet jak zainstalować systemu bo podczas instalacji potrafi się zresetować confused_prosty.gif

Co może być przyczyną ? Ram ? Dysk twardy ? płyta główna ?

Bo wygląda na to że zasilacz działa poprawnie , tak sądze

P.S dziwne jest też to że na procesorze pisze 2.66Ghz a w biosie odczytuje go jako 2Ghz

EDIT

Jutro podłącze swojego Tagana 600W , i zobacze czy to napewno nie jest wina zasilacza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, problem rozwiazałem sam :) Okazało się że płyta główna jest uszkodzona , bo zasilacz działa na innym kompie , A karta graficzna po wgraniu sterowników wywalała artefakty w grach i w testach a po przekładce do innego kompa wszstko działa

jak należy :P Teraz musze puszukać płyty głównej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...