Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiek1205

Rozwiązany: Zawieszanie sie komputera po instalacji sterowników grafiki

Polecane posty

Witam, kupiłem dziś MSi Radeon HD 7850, ucieszony jestem z tego powodu, ale po instalacji sterowników i restarcie komputera jak nakazuje instalator, Windowsa 7 zawiesza sie chwile po uruchomieniu. Co może byc tego powodem . Przypomne że bez sterowników nie ma tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostały pozostałości sterowników od starej karty i coś mieszają (usuń je porządnie: klik)... Ponadto spróbuj innych sterów (nowsze/starsze).

To od strony programowej, jeśli zaś chodzi o sprzętową, najpierw podaj konfig kompa (napisz również jaką miałeś wcześniej kartę), z naciskiem na markę, model i moc zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja to

AMD Phenom x4 3.3 Ghz 955 bE

6 gb ram

płyta główna Gigabyte 790XT

zasilacz Chieftec 750 W

Poprzednia karta to Gigabyte Radeon HD 4850

Probowalem 2 wersji sterownika z dolaczonerj plyty i najnowszych ze strony AMD. Właśnie bede robił formata i wgrywał Windowsa może to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos udalo mi sie zalaczyc instalke windowsa ale po wczytaniu tego bialego paska u dolu, pokazuje sie ten niebieski ekran z myszka i nic dalej sie nie dzieje. Wiele razy wgrywalem tego windowsa i nie mialem takiego przypadku, problem pojawil sie dzis po zaktualizowaniu BIOSu , BIOS jest troche inny (kolor loga mojej plyty glowne) i ten rozruch zniknął moze podal bys, poradnik jak zrobic zeby BIOS byl taki jak na poczatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...