Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pilot

Komputer sam się wyłącza

Polecane posty

Na początek mój PC:

Intel Core i3-540 3.06 Ghz + Fortis HE1225

Asus P7H55-M

Goodram 4gb (2x2) DDR3 1333 Mhz

Asus HD5770 1 gb DDR5

LG GH22NS90RBB

SilentiumPC Brutus 410

Be quiet l8-cm-430

Segate Barracuda 7200.12 500 Gb

Windows 7 64 bit

Niedawno komp zaczął się wyłączać podczas grania (zwis, sam się wyłączał i ponownie uruchamiał), następnie ten problem pojawił się też przy przeglądaniu netu. Wtedy nie było to jakoś specjalnie uciążliwe, bo występowało sporadycznie i po drugim uruchomieniu wszystko działało normalnie. Potem zwisy przydarzały się częściej, po tym jak komp się sam ponownie uruchamiał to po kilku sekundach znowu się zawieszał, resetował, itd. Teraz nie da się dojść do pulpitu, albo występuje to co wcześniej, albo komp się zawiesza w trakcie ładowania Windowsa lub logowanie. Raz podczas uruchamiania pojawiło się okno o automatycznej naprawie, która nic nie pomogła. Proszę o pomoc, chciałem go sprzedać i kupić nowego, ale to tak pod koniec czerwca. Aha światełko dysku praktycznie się nie świeci, więc pewnie dysk mi padł, ale chcę się upewnić oczko2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer się uruchomił i zrobiłem smarta dysku programem crystal disc info(chyba tak się nazywał). Nie zdążyłem wrzucić screena z wynikami(znowu reset), ale pokazał, że stan dysku dobry i wszystkie kuleczki na tej liście były niebieskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to nie wystarczy, screen by się przydał. Albo odczytaj SMART z programu o którym pisał Antros, albo spróbuj może zrzucić screen na pendrive'a i wrzucić go z innego kompa. Poza tym, jeżeli masz taką możliwość na początek spróbuj podpiąć inny zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...