Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Snorko2

Wolne bufforowanie filmów na YT

Polecane posty

Witam,

Posiadam problem z bufforowaniem filmów na yt, bądź całkowity brak uruchomienia filmów i reakcji.

Zaczęło się niedawno, wcześniej wszystko chodziło ok. Poniżej macie specyfikacje mojego sprzętu. Dodam tylko, że posiadam Internet od Orange 1Mb/s i router Netgear DGN1000.

Dochodzi do tego, że nie odpalają się nawet filmy w 144p, nie ma znaczka flasha, tak jakby w ogóle nie chciał się włączyć. Nie sądzę, by to była jego wina, ponieważ ten sam problem mam na moim Samsungu Gio. I bywa różnie, raz bufforuje, raz nic. Próbowałem wszystkiego, w czym leży problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wygląda na to, że YT ma jakiś problem z serwerami. Próbowałeś przełączać się na HTML5 zamiast Flasha?

Ogólnie na przyszłość polecam użycie szukajki, lub chociaż przejrzenie pierwszej strony tego działu. Tematów z takim problemem jest kilka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wyczytałem dzisiaj:

www.orange.pl/kid,4002278347,id,2423200296,title,Problem-z-odtwarzaniem-fimow-z-YT-,forumthread.html

forum.dobreprogramy.pl/problem-odtwarzaniem-filmow-youtube-t529841.html

Nie posiadam mobilnego, ale na stacjonarnym również posiadam podobne problemy.. Tj. rozłączanie połączenia od tak (przeważnie kiedy gram - to dosyć bardzo irytuje), no i pytałem dzisiaj kumpli i mówili, że im YT chodzi w miarę sprawnie.

Może to przez Orange ? A czy YT podał oficjalna informacje o naprawach serwera ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...