Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matcior

Niska prędkość pobierania

Polecane posty

Witam. Dwa dni temu dopadł mnie wirus Sality. Zorienotwałem się, że coś jest nie tak, gdy pobierane pliki (.exe) nie chciały się pobrać (stawały na 99%). Zainstalowałem system od nowa, usunąłem partycje, stworzyłem nowe i sformatowałem (NTFS). Myślałem, że wszystko będzie okej, a tu lipa. Podczas gdy pobieram pliki (Mam interenet 10mb/s od neostrady) pobierają się one maksymalnie 300KB/s. Średnio 260KB/s. (przed problemami było to 1,2MB/s). Dodatkowo gdy robię testy na speedtest.pl, pokazuje mi on prędkość internetu w granicach 8mb/s. (Wcześniej ponad 10.) Dopowiem jeszcze, że na innym komputerze problem nie występuje i pliki pobierają się normalną prędkością. Obydwa łączą się bezprzewodowo, tyle że mój ma dokupiony adapter wi-fi. (ten drugi to laptop). Proszę o pomoc.

Mała poprawka.

Zrobiłem test na stronie Speedtest.net

Download - 10.07 Mb/s

Upload - 0.77 Mb/s

Ping - 47

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że na steam pobiera mi normalnie. Na próbę pobrałem coś z torrentów. Nie karzcie mnie. Nie w złym celu. Pliku już nie mam. Prędkość pobierania też normalna - ~1mb/s. Lecz gdy pobieram jakieś patche etc. z oryginalnych launcherów lub przez przeglądarkę to prędkość jest ograniczona. Zaraz wstawię screen.

EDIT

Trzyma się w granicach ~400kb/s

KrLNkS1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winą możesz obarczyć jedynie serwery producentów danej gry. Skoro zarówno Steam jak i torrent wyciąga max. prędkość łącza problem nie leży po tej stronie. Prosiłem abyś rozpoczął pobieranie np. 3 plików po 500 MB z noc.gts i do tego zainstalował DU Meter, który pokaże prędkość pobierania. Jeśli możesz to to zrób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...