Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomox1140

Problem z internetem

Polecane posty

Witam ! Bardzo proszę o jak najszybszą ppomoc! A więc... Mam problem z internetem- mianowicie taki, że wszystkie strony, prócz facebooka ładują się dosłowie po 45 sekund a nawet po minute, jest to strasznie uciążliwe, u mojego brata w laptopie ( a korzystamy z jednego routera na cały dom ) jest tak samo że strony mu się długo ładują, przy czym umnie facebook nie łąduje sie długo. Deinstalowałem już Mozille ale problem pojawia się nadal, również próbowałem korzystac z Google Chrome, lecz tam problem również występuje, a czasami bywa również tak że niektórych stron nie odtwarza.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet z Netii, bodajże 4 lub 8 MB A Test z strony nie chciał mi się uruchomić bo error jakiś, strona ładowała się z minute w doatku więc sprawdziłem tutaj http://www.speedtest.pl/ A wynik to

- Film 700MB ściągniesz w 38m 35s

- Film 300MB ściągniesz w 16m 32s

- Mp3 10MB ściągniesz w 33s

- Zdjęcie 2MB ściągniesz w 6s

- Film 700MB wyślesz w 6h 53m 44s

- Film 300MB wyślesz w 2h 57m 18s

- Mp3 10MB wyślesz w 5m 54s

- Zdjęcie 2MB wyślesz w 1m 10s

DOWNLOAD: 2.41 Mb/s

UPLOAD: o,22 Mb/s

PING: 72 ms

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały download - powinno być 4 lub 8, w zależności od pakietu jaki masz. Sam mam ósemkę od Netii i pokazuje w testach ponad osiem. Sprawdź jeszcze jak wypadnie test ping - wejdź w Uruchom i wpisz cmd. Następnie wpisz: ping www.wp.pl

Screena wrzuć na forum.

Poza tym warto sprawdzić, czy router się nie sypie, więc podłącz lapka bezpośrednio do modemu. Jeśli net nadal będzie mulił, to skontaktuj się z Netią i opisz problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...