Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Turok (seria)

Polecane posty

Tak gada. Grę pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem jejuuu! jakie to brzydkie , ale no co gry się nie ocenia po szacie graficznej więc gram dalej. i gram... I gram... Igram.. I nim się obejrzałem tak mnie wciągnęła że nie mogłem się oderwać ( poza tym wiele broni było do wyboru więc się nigdy nie nudziłeś). A jak by tego było mało to okropnie długa ( sam po jakimś tygodniu doszłem ledwie do jakiejś połowy) niestety nie ukończyłem ale jeszcze do niej wrócę i pokonam gada (grę).

><><><><><><><><><

Narzazie co do moich przygód wystarczy ( poczekam na wsparcie od Apocalipse) który w końcu doczekał się tematu o grze turok.

Poza tym musze oszczędzać siły bo jak nie będę pisał 3 posty dziennie do tego tematu to Arnie mnie chyba ukatrupi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta laska gadajaca do mnie co chwilę "pitole" (pistolet) . Beka z tego była.

Mnie się zawsze turok kojażył z dżunglą a jak grałem w """Seed Of Evil""" to zupełnie inne klimaty były. Hoć nie mówie że bardzo wciągała > Do teraz pamiętam przejażdżkę na super triceratopsie :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowisz o najnowszej czesci to sie nie zgodze. Najnowszy turok jest po prostu swietny. Wysmienita grafika i poprawiony wygląd dinozaurow. Gra barddzo wciąga. Niezly pomysl z tymi najemnikami. Konczac swietna gra i lepsza od poprzednich turokow podwzgledem fabularnym :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne graficznie??? w takiom wypadku crysis to gra z 2015 roku chyba a cod4 ocena za grafe sie 13 nalezy (w 10 stopniowej skali)

turok nie ma nic poza umiejscowieniem co by go wybijalo ponad przecietnosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne graficznie??? w takiom wypadku crysis to gra z 2015 roku chyba a cod4 ocena za grafe sie 13 nalezy (w 10 stopniowej skali)

turok nie ma nic poza umiejscowieniem co by go wybijalo ponad przecietnosc

Jak dla mnie turok ma cos co by go wybijalo poza przecietnosc. Po pierwsze spodobal misie klimat. Jedynie w turoku sa dinozaury. Świetny pomysl na tzw."Lancuch pokarmowy" czyli gdy wciagniemy dinozaury w poblize najemnikow to zaczna sie nawzajem atakowac(dinozaury i najemnicy). Male ale cieszy ;) Po drugie swietny silnik i lokacje(piekna dżungla). Niezle pukawki i momenty w ktorych atakuje cie dinozaur i pojawia sie krotka animacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie turok ma cos co by go wybijalo poza przecietnosc. Po pierwsze spodobal misie klimat. Jedynie w turoku sa dinozaury. Świetny pomysl na tzw."Lancuch pokarmowy" czyli gdy wciagniemy dinozaury w poblize najemnikow to zaczna sie nawzajem atakowac(dinozaury i najemnicy). Male ale cieszy ;) Po drugie swietny silnik i lokacje(piekna dżungla). Niezle pukawki i momenty w ktorych atakuje cie dinozaur i pojawia sie krotka animacja.

13 lat daje Ci prawo nie wiedzieć, a tym bardziej nie pamiętać, ale już powinieneś być na tyle ogarnięty, by wiedzieć co to google. Pozdrowienia dla fanów Tresspassera :D no i starych Turoków oczywiście, ale jednak Tressa nic nie przeskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przetłumaczenie paru stron tekstu (z tego co wiem spolszczenie będzie kinowe) zajmuje aż tyle czasu ?

Jeśli się nie mylę, to spolszczenie jest całkowite, więc nagranie polskich dialogów może trochę potrwać. Ale fakt fatem, że przedłużanie premiery Turoka jest trochę dziwne. Cóż, jedynym powodem, jaki tu dostrzegam, jest skoncentrowanie się na polonizacji Mass Effecta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!!!!Właściwie z tych komentarzy niczego o grze się nie dowiedziałem.Recenzje,obrazki z gry wyglądają kusząco,fajnie byłoby postrzelać do gadów.Nigdy w żadnego Turoka nie grałem,więc ciekawi mnie czy gra jest liniowa?Czy poziomy są zamknięte ,czy otwarte(tzn czy do celu wiedzie jedynie słuszna droga?)A tak nawiasem mówiąc,zawsze zdumiewa mnie fakt,że najchętniej i najobszerniej są komentowane gry,których jeszcze nie ma.Zwykle tuż po premierze gry,wszelkiej maści mędrcy milkną.Dziwne:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Uprzejmie dziękuję za odpowiedź.Rozważam zakup tej gry.Wygląda dość ładnie.Przyznam ,że nie lubię gier linowych,a zwłaszcza wyreżyserowanych do bólu,jak wszelkiej maści medal of honor czy call of duty.Te przeboje były ładne,ale jak na moj gust ,to była ich jedyna zaleta.Po jednokrotnym przejściu nie miałem ochoty na dalszy kontakt z nimi.Wolę rozgrywkę w stylu return to castle wolfenstein,czy far cry.Znalazłem opinię o Turok,że ta gra jest, niestety, strasznie liniowa,a to raczej dyskwalifikuje tytuł.Ale może ja mam inny gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w stare Turoki bardzo dużo. Wręcz trochę za dużo (zarwane nocki). Gierka była bardzo dobra (choć bez rewelacji) - ale miała coś, co wsysało.

W nowego Turoka nie grałem. Zapytam więc wprost - czy warto? Chciałbym poznać zdanie osób, która grały w to już dłuższy czas. Czy poza grafiką oferuje coś jeszcze? Jeśli nie, to ja wrócę sobie do starego Serious Sama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie o tym czy gra jest dobra decyduje zazwyczaj liczba stron na forum :)

Trzeba przyznać, że 2-3 to nie jest zbyt dobry wynik.

Części poprzednie faktycznie miały w sobie to coś. W trzecią nie grałem i chyba nie zagram... nie wiem czy to na skutek słabej kampanii reklamowej (w ogóle była jakaś ? :D), czy też nieodpartego wrażenia, że znowu chodzi tylko o grafikę.

No i do tego tyou gier powinna być obowiązkowo jakaś demówka... i nie mówię to u X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem i nie polecam. Single liniowy i bardzo krótki, multi za długo też nie przetrwa w sięci, grafika to nic nadzwyczajnego.

Zastanawiam się w takim razie na co idzie to 14 giga na dysku, jak dużo bardziej rozbudowane gry zajmują mniej?

Jak ci twórcy to zrobili to ja nie wiem :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie o tym czy gra jest dobra decyduje zazwyczaj liczba stron na forum :)

Trzeba przyznać, że 2-3 to nie jest zbyt dobry wynik.

Części poprzednie faktycznie miały w sobie to coś. W trzecią nie grałem i chyba nie zagram... nie wiem czy to na skutek słabej kampanii reklamowej (w ogóle była jakaś ? :D), czy też nieodpartego wrażenia, że znowu chodzi tylko o grafikę.

No i do tego tyou gier powinna być obowiązkowo jakaś demówka... i nie mówię to u X360.

O tym,czy gra jest dobra raczej nie świadczy liczba stron na forum.To raczej mówi o popularności gry:)Ja do dziś gram w gry,które nie miały specjalnie rozdętej reklamy,a uważam że są jednymi z najlepszych.Powiem więcej,jeśli gra ,jest mocno reklamowana,prawie na pewno mnie sie nie spodoba.Ale wiesz,co kto lubi.Niektórzy maja inne gusta:)

A co do Turoka.Oglądałem filmiki z gry.I powiem,że jestem mile zaskoczony.Gra wygląda lepiej niż sie spodziewałem.Dinozaury fajnie wyglądają.Odstrasza mnie tylko ta liniowość.Poczekam aż jeszcze troszkę gra stanieje,tak poniżej 50 złotych,bo tak coś mi się zdaje,że to jest całkiem przyjemna strzelanka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Kupiłem używanego Turoka za 20 zł. Miałem objekcje co do tej gry, ale po kilkakrotnym zagraniu, moe szczerze ją polecić. Ciekawa fabuła, dobra (ale nie rewelacyjna) oprawa audio-wideo i gwóźdź programu - dinozaury. Są świetne. Gra warta swojej ceny, zwłaszcza, że można ją kupić w Top Sellerze. POLECAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...