Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flame1magic

skaczący kursor

Polecane posty

Mam pewien problem. Skacze mi kursor myszy w losowy punkt ekranu i klika. Do tego scroll mi co jakiś czas sam podjeżdża do góry o 1 ząbek (tzn ja go nie dotykam a on sam się nie obraca tylko komp się zachowuje tak jak bym dał scrolla do góry) i np robi mi zooma w grze albo jak coś czytam to przeskakuje linijki w dół. Muszę później dać scrollem w drugą stronę. Ale im dłużej korzystam z kompa tym bardziej takie rzeczy się dzieją częściej. A później scroll przestaje działać (w sensie, że jak obracam nim to się nic nie dzieje) ale przybliżać sam z siebie nie przestaje. Jak wyłączę kompa to przez chwilę jest wszystko ok a później znowu zaczyna wszystko szaleć (tylko nie tak na raz tylko z tendencją wzrostową tzn. Najpierw mi kursor skoczy raz na 5 minut a później coraz częściej).

Myślałem, że to coś na kablu ale wziąłem od kuzyna myszkę bezprzewodową i skacze jeszcze bardziej). Śmieszne jeszcze jest, że szybciej zaczyna skakać jak często nią ruszam (np. gram).

No i nie mam pojęcia co to może być bo takich cudów jeszcze na oczy nie widziałem.

Miał ktoś podobny problem?

Myślicie, że to coś z softem czy płyta główna jest uszkodzona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem się z ojcem na myszki (on miał najtańszą pod usb) i działa mi teraz wszystko normalnie a u niego też jest wszystko ok, więc to raczej coś z płytą główną. Zna ktoś we Wrocławiu jakiegoś dobrego elektronika który potrafił by to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...