Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

promateuz

Program do modeli 3D

Polecane posty

Nie powiedziałbym. Wręcz przeciwnie, ale może dlatego, że mówi to osoba która swoje przy 3DS MAXie przesiedziała i zbytnio się do niego przyzwyczaiła... ;)

Co nie zmienia faktu, że jak zaczynasz od zera, to każdy z tych programów będzie czarną magią w mniej-wiecej równym stopniu , więc może warto przysiąść do tego Blendera, skoro jest darmowy i (jak już dojdziesz do wprawy) dobry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutoriale. Ja zaczynałem z max3d.pl (wbrew pozorom nie tylko o MAXie). I jeśli dobrze pamiętam, to w helpie też jakieś były. I książki, ale to raczej ojca, bo sam wtedy coś tam się tego uczył. Wtedy nawet videotutków nie było za bardzo. ;) Dzisiaj na YT pełno tego. Choć jakieś konkretne to by musiał polecić ktoś inny, ja takich bardziej podstawowych nie znam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to polecał bym program Bryce, a czemu? sam kiedyś miałem chrapkę na tworzenie różnych animacji i wtedy właśnie natknąłem się na ten program, i od tego czasu gdy mam ochotę stworzyć jakąś grafikę lub animację w 3D to siadam do tego programu, jest naprawdę łatwy w obsłudze, bardzo łatwo w nim zrobić wiele rzeczy, dzięki czemu radość z tworzenia jest wręcz bezcenna, tak naprawdę to dzięki Bryce polubiłem tworzenie takich typu rzeczy.

A jeśli chodzi o inne programy typu Blender, wiem że jest bardzo dobrym programem, ale wiem też że nauczenie się w nim tworzyć wymaga sporo czasu, więc tak naprawdę cieszę się że trafiłem na Bryce na samym początku mojej przygody z grafiką i animacją 3D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...