Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolownik

God of War (seria)

Polecane posty

Ten Temat ma dotyczyc gry God of War.Jest to gra na PS2.Głowny bohater Kratos Spartański Wojownik ,podczas bitwy był bliski śmierci lecz wezwał na pomoc Boga Wojny-Aresa.Ares dał mu potężną moc,lecz za to miał mu zawsze służyć.Lecz Kratos miał tego dość i chciał popełnić samobójstwo skacząc z klifów....Lecz Olimp wzywa go,Ares sprzeciwił sie Bogom i niszczy Ateny.Kratos to nie szlachetny bohater,wręcz przeciwnie to typowy spec od mokrej roboty.W grze jest pełno specialnych mocy np.Błyskawice Zeusa czy Kamienny Wzrok Meduzy.Kratos ma do dyspozycji kilka rodzajów broni np. Dwa Ostrza,Przyspawane

do rąk czy Ogromny Miecz.Wszystkie bronie można upgrade'owac za pomocą punktów doświadczenia.W grze nie brakuje emocionujących pojedynków czy zwrotów akcji.Grę polecam choc trosze stara jest warta uwagi gracza.Ufff...No to tyle rolleyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War - nawet człowiek grający głównie w jRPG, np. ja, powinien pograć, a nawet kupić, bo obydwie części w przystępnych cenach są. Pierwszą część przeszedłem i wrażenia są niesamowite, ale tyle już o God of War napisano, że szkoda się powtarzać. To, co się udało w grze - Kratos to wkurzony koleś i to się autentycznie przenosi na grającego, jeśli odrywasz głowę stworowi, to czynisz to z prawdziwą satysfakcją, tak samo w części drugiej z ucinaniem skrzydeł gryfom. Sadystyczne zagrywki są naprawdę świetnie pomyślane. Wychodząc przez drzwi po pojedynku z pancernym minotaurem wręcz spodziewałem się jakiejś animacji, gdzie Kratos się poślizgnie na jego krwi.

Krótko: trzeba zagrać, bezwarunkowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee druga część to przede wszystkimi KONIKI *_____________* jak ktoś nie widział tej 'miejscówki' (strasznie złe słowo by kreślić czym są 'koniki' ;) ) to nie widział nic, niech się zamnknie w pokoju i z niego nie wychodzi.

Geniusz kodu, patrzeć na GOW a potem na parametry PS2 to niedorzeczne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o miejscu walki z Theseusem, bo niby o czym innym. Samego Tezeusza też ubija się w bardzo fajny sposób - kto widział, ten wie. Problem z GoW2 mam taki, że krótko po tym, jak zacząłem grać, kupiłem sobie Persona 3, która to gra wciągnęła mnie potężnie. W każdym razie pamiętam, gdzie przestałem - po pokonaniu tej grubej meduzy, przed pokojem wypełnionym wodą (pewnie jakaś zagadka tam się czai).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War, taa, jeden z kilkunastu tytułów które każdy szanujący się gracz ps2 powinien mieć. Jedynkę przeszedłem całą i wrażenia pozostały ogromne, obecnie męczę drugą część, ale zatrzymałem się w jednym miejscu, ach.. Taka mała ciekawostka- mimo, iż wielu zapewne myślało że to nie możliwe, druga część GoW'a posiada jeszcze ładniejszą oprawę graficzną od swej poprzedniczki, no proszę.. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War, God of War II i God of War Chains of Olympus to trzy wielkie tytuły. Szkoda że nie zobaczymy GOW na PC. Jednak GOW II jest fajniejsza od swojej poprzedniczki. Nie chodzi tylko o grafikę ale poprawiono także system walki (np bohater używając głowy Gorgony nie stoi w miejscu ta sama rzecz dotyczy łuku). Miodne wątki mitologii to świetna sprawa dla osób które lubią takie klimaty. Gra przygniata swoim ogromem można się w niej poczuć jak mały człowieczek pośród olbrzymów(dobrym przykładem jest ta scena w której Kratos dmie w potężny róg i z dalekich zakątków pustyni wyłania się olbrzymi tytan który ma przykutą do pleców Świątynie Pandory). Co prawda gra jest brutalna ale kogo to obchodzi :lol: .Nawet wersja na PSP jest świetna bo wyciska z niej siódme poty dając nam wrażenia które trudno zapomnieć. Jeżeli ktoś się waha i nie wie czy kupić tę grę to niech zobaczy screen'y ;)2e6b60d47713aaefc796a56ef36bf97b500x500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War w tą gre trzeba zagrać ! Jest to jedna z moich ulubionych gier zaraz obok Prince of Persia i Gothica . Szkoda tylko, że nie doczekała się wersji PC. nie grałem tylko w wersje na PSP, ale tylko dlatego że nie posiadam takowej konsolki :( Kratos jeden z najlepszych bohaterów gier komputerowych brutalny, nie znający litości. Z niecierpliwością oczekuje III to na pewno będzie hit !

Down :

Już wiem o co chodzi nie przeczytałem dokladnie twojego postu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dla osób które lubią się wyżyć na konsoli. Bardzo ciekawa fabuła, jest tak skonstruowana że ja na początku niewiedziałem wogóle o co chodzi, dopiero potem, gdy akcja się rozkręcała zaczynałem rozumieć co, jak i dlaczego. Szczególnie polecam zmagania na arenie. Ja po godzinie "nawalania" czułem się jak po treningy rugby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gierka rzadzi!!!nie moglem sie oderwac doszedlem do pewnego momentu i...zonk!to miejsce gdzie normalnie powinno sie walczyc z gosciem o imeniu Ik''.dziwne jest o ze pod mostem widze jego skrzydla ale jak podchodze to znikaja pomyslalem ze trza zeskoczyc ale kratos leci przez czarna pustke i giníe.moze mi ktos pomoc? :blink:

ps.chodzi o GoW2 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Przeszedłem dwie części na PS2 i grałem w demo na PSP. System walki sprawdza się doskonale, grafika prawie jak na PS3 (niewiele brakuje, wyciska z PS2 ósme poty). W zasadzie jedyną wadą wszystkich części (w GoW III lepiej chyba nie będzie) jest czas rozgrywki, 10 godzin i po ptakach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War... zarówno jedynka jak i MIAŻDŻĄCA dwójka dzięki uprzejmości kumpla, miałem okazję zagrać jak i przejść na PS2 :D Panowie, to jest absolutny killer, bestseller i must have dla każdego posiadacza konsoli. To jest tytuł, w który trzeba zagrać a nie zrobienie tego grozi konsekwencjami... poważnymi, bo wtedy przyjdzie Kratos i wam zrobi blood bath :lol:

Po prostu ta gra nie ma słabych elementów - piękna grafa, epickie walki... wszystko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOW co tu dużo gadać gra prawie świetna tylko trochę liniowość przeszkadza. Ale biorąc pod uwagę całość czyli fabułę, grywalność to nie ma sobie równych :) Gra długa fajna i wciągająca jedyny moment na którym się zatrzymałem to walka z Klonami w ostatecznej bitwie ale to już na poziomie trudności GOD wiec jest cholernie ciężko :/ I GOW3 i Final fantasy 13(chyba) są jedynymi tytułami dla których chce kupić PS3 :D i mam nadzieje ze uda sie to po nowym roku :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War, God of War II i God of War Chains of Olympus to trzy wielkie tytuły. Szkoda że nie zobaczymy GOW na PC. Jednak GOW II jest fajniejsza od swojej poprzedniczki. Nie chodzi tylko o grafikę ale poprawiono także system walki (np bohater używając głowy Gorgony nie stoi w miejscu ta sama rzecz dotyczy łuku). Miodne wątki mitologii to świetna sprawa dla osób które lubią takie klimaty. Gra przygniata swoim ogromem można się w niej poczuć jak mały człowieczek pośród olbrzymów(dobrym przykładem jest ta scena w której Kratos dmie w potężny róg i z dalekich zakątków pustyni wyłania się olbrzymi tytan który ma przykutą do pleców Świątynie Pandory). Co prawda gra jest brutalna ale kogo to obchodzi :lol: .Nawet wersja na PSP jest świetna bo wyciska z niej siódme poty dając nam wrażenia które trudno zapomnieć. Jeżeli ktoś się waha i nie wie czy kupić tę grę to niech zobaczy screen'y ;)2e6b60d47713aaefc796a56ef36bf97b500x500.

Najbardziej podobajom mi sie te zaj..... kombosy!!!!!!! Kto je wymyślał.

PS. fajna ZADYMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam już za sobą wszystkie gry z serii God of War (nawet komórkowego GoW). W sumie trochę się zawiodłem na Chains of Olympus w dwóch kwestiach:

1) czas rozgrywki - wczoraj kupiłem grę, skończyłem dzisiaj w południe. Nie, nie zarąbałem nocy, na moim savie grę na normalu przeszedłem w całe 4 godziny, wow!

2) różnorodność przeciwników - pomijając ulepszone wersje i bossów liczbę gatunków przeciwników można policzyć na palcach i to nawet jednej ręki.

Mimo dwóch wymienionych wyżej elementów gra jest godna nazwy GoW. Z czystym sumieniem wystawiam jej 8 i wrzucam do mojego Top 3 na PSP razem z Tekkenem i Killzonem. Teraz czekamy na GoW 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na GoW 3...

HELL YEAH! In the end there will be only chaos! :D

http://pl.youtube.com/watch?v=8KvIb3A1zjg

Jak na razie jedyny trailer, ale według informacji pierwszy gameplay ma być pokazany 14 grudnia 2008r na Spike TV. Nie wiem jak wy ale ja nie mogę się doczekać zobaczenia dinozaura na PS3 w akcji. Ta gra będzie wielka, to jest pewne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...