Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karol741

Problem z kartą graficzna

Polecane posty

Witajcie. Mam problem z kartą graficzną.

Miałem Radeona HD 5450, co za bardzo dobrą kartą do gier nie jest, więc postanowiłem zakupić może nie coś nowszego i nowego fabrycznie, ale lepsze, sprawne i tanie. Więc mój wybór padł na Gigabyte Geforce 9600GT. Karta godna polecenia, niska cena a wysoka wydajność. No i tak ją sobie zamontowałe, dokupiłem też nowy zasilacz, naprawiłem problem z przegrzewaniem się karty i tutaj mam akurat drugi problem. Karta działa dobrze, nie sprawia problemów ale...

czasem, gdy zresetuję komputer lub źle go wyłączę i następnie po odpaleniu będę próbował uruchomić jakąkolwiek grę, obraz zaczyna wariować, gra się minimalizuje lub wyłącza, po czym wyskakuje "Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawnosć". (jeżeli mi znowu wyskoczy to dokleję do tematu screena). O co może chodzić? Żeby zadziałało poprawnie z powrotem, muszę instalować sterowniki i resetować komputer, nawet czasem 2 razy. Jeżeli ktoś wie o co kaman, prosiłbym o pomoc.

2qksev6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić sterowniki. I usunąłeś pozostałości po starej karcie? Do zmiany sterowników i dokładnego usunięcia starych możesz użyć programu driver sweeper. Poza tym sprawdź czy nie występują artefakty np. programem AtiTool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to Fortron FSP450-60EMDN

Sądzicie, że to przez to, że zostały pozostałości po Radeonie?

Użyłem Driver Sweepera, przeinstalowałem jeszcze raz sterowniki do Nvidii, najnowsze, zresetowałem komputer i problem dalej występuje... ktoś wie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...