Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Afterbomb Madness (klasyczny system papierowego RPG, na naszym DVD w postaci e-booka)

To jest bonus, dodatkowo beda 3 pelniaki. {smg]

The Book of Unwritten Tales PL

Shank 2 (Steam)

R.U.S.E. PL (Steam + Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie brzmi ciekawie, ale nie mam za bardzo z kim pograć, więc odpada podobnie jak Robotica. Kto gra w klasyczne, papierowe RPG-i ten się z pewnością ucieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan RPGów wszelakich popieram inicjatywy dawania takich "papierów pełniaków" na płytkę i mam nadzieję, że w przyszłości pojawią się też... bardziej znane systemy coś a'la Neuroshima, ale wiadomo, że od czegoś trzeba zacząć :D

Jak jeszcze numer ma mieć normalnie, trzy pełniaki to nie ma co się przejmować ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Book of Unwritten Tales - zrobiłem interes życia z tą grą, sprzedając ją jakiś czas temu Andromedzie :) Teraz będę miał ponownie przyjemność zapoznać się z tym tytułem :) Pełniak jak najbardziej na :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wykasował post. CENZURA widzę. Ja zachwycać się szrotam nie będę.

Ja Ci wykasowałem posta. A napisz jeszcze jeden bez argumentacji, to Ci wlepię osta do kompletu. - t3t

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yessss! Kolejna świetna przygodówka w CDA, dla wielu czytelników - fanów tego gatunku. I do tego świeżynka. Tego nam potrzeba. Eugeniusz Siekiera dał 9. Ponieważ wszyscy mają ten numer, to skan wrzuciłem na swojego bloga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówkę sobie zapewne odpuszczę.

Skoro to jest dopiero bonus, to już jest nieźle. Czekam na dalsze pełniaki.

Czy wśród osób kupujących CDA, są ludzie grający w papierowe RPG? Czy ktoś się zainteresuje tym mniej popularnym systemem?

Tak, np. ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan RPGów wszelakich popieram inicjatywy dawania takich "papierów pełniaków" na płytkę

To co, teraz męczymy cię o przeprowadzenie sesji na forum? ;p

Popieram, popieram, popieram. Fajnie, że CDA daje takie rzeczy. Oby więcej.

Przygodówka? Może kiedyś sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówkę sobie zapewne odpuszczę.

Skoro to jest dopiero bonus, to już jest nieźle. Czekam na dalsze pełniaki.

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem... Bonusem jest "papierowy" RPG, a nie przygodówka. To jest normalny pełniak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie słabo, ale wiadomo to dopiero początek.

PS. Przecieki będą w kolejności alfabetycznej tzn. od końca.

Ciężko przyzwyczaić się do przecieków na stronie głównej :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie było dobrego FPSa że o RPGach nie wspomne... lubie papierowe rpgi ale nie mam niestety z kim zagrać, ładnie wygladają skriny z ten przygodówki więc napewno sprawdzę (jak wszystkie gry z cdaction) mam nadzieję, że dodacie do niej poradnik jak zawsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna odmiana z Afterbomb Madness, chętnie skorzystam.

@Asmod - jeśli chodzi o The Book of Unwirtten Tales to wątpię, żeby był na steama, z reguły jesteśmy informowani o tym w newsie, a tym razem nic nie było o nim wspomniane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...