Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goombas

Głośniki - zamienione stereo.

Polecane posty

Witam, mój problem polega na tym, że od dłuższego czasu (nie pamiętam od kiedy, ale dawno) zamieniło mi się stereo w głośnikach, czyli to co powinno być w lewym, słychać w prawym a to co powinno by w prawym słychać w lewym. Szukałem już na wielu stronach polskich jak i zagranicznych i nic nie znalazłem więc mam nadzieję, że tutaj mi ktoś pomoże. Szukałem już w mikserze jak i ściągałem nowe sterowniki do karty dźwiękowej, nic nie pomogło. Do tej pory mnie to nie wkurzało, ale teraz zaczęło mnie to szczerze irytować, głośników nie zamienię miejscami bo temu po lewo nie starczy kabla, żeby stał po prawej stronie monitora, a po za tym jak założę słuchawki ( a często gram na słuchawkach) to też jest dźwięk odwrócony, na odwrót ich nie założę bo robią się nie wygodne.

Specyfikacja komputera:

- Karta Realtek HD zintegrowana z płytą główną.

- Głośniki: Creative T3100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma, jak jest. wink_prosty.gif Włącz Power Mixer. Jego ikonka pojawi się w trayu (czy jakkolwiek ten pasek się nazywa, w każdym razie tam, gdzie godzina tongue_prosty.gif). Kliknij PPM na tę ikonkę. Następnie na Opcje, a potem Regulacja i zaznaczasz Zamień kanały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, rzeczywiście. Zaznaczyłem tą opcję ,,Zmień kanały" i nic nie pomogło, tam jest też pod spodem "metoda", to też zmieniałem i nic się nie zmieniło. W ogóle jak by ten program nie działał. Masz może jakiś inny pomysł? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...