Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amadeuko

Pomoc w znalezieniu artykułu z cdaction.pl (badania nt odczuć podczas grania)

Polecane posty

Witam,

Na wstępnie chciałem wszystkich serdecznie przywitać i zaznaczyć, że miałem ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego działu na temat mojego postu (moim zdaniem takiego działu nie ma, ale ten jest chyba najbliższy).

Poszukuję pewnego artykułu (tudzież newsa), który czytałem na cdaction.pl w przeciągu kilku lat. Dotyczył on dosyć dokładnych i obszernych badań na temat odczuć graczy w trakcie grania. Szukałem już poprzez search ale niestety bez skutku. Jedyne co pamiętam to taka wielka plansza z podziałem gier na różne kategorie, słupki i kontrowersyjne stwierdzenie, że gracz grając w szczególny typ gier (to były chyba strzelanki) przeżywa coś porównywalnego do orgazmu jeżeli chodzi o poziom odczuwalnej przyjemności.

Nie wiem, czy ktoś z Was jest mi w stanie pomóc; ale może ktoś interesuje się badaniami na tematy gier i graczy i ma gdzieś zapisany ten artykuł w zakładkach? Jeżeli chodzi o search to próbowałem tagi badanie, badania, orgazm i kilka innych ale bez skutku (tzn., znalazłem wiele innych ciekawych badań, ale ten konkretny jest mi niesamowicie potrzebny.) Próbowałem też przez google ale bez skutku.

Tracę nadzieję i powoli żyję obawą, że albo sobie to wszystko ubzdurałem, albo czytałem to na jakiejś innej stronie (wg mnie niemożliwe). Jeżeli ktoś będzie mi w stanie pomóc, to będę niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam,

Amadeuko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie bawią takie wpisy. Autora, który nie wiadomo skąd się tu w ogóle wziął, który napisał w swojej karierze AŻ jednego posta, który tylko i wyłącznie się tu zarejestrował, aby wyciągnąć z tego korzyść (czytaj: tworzy pracę magisterską / licencjacką / naukową / whatever), którego ostatnia wizyta miała miejsce kilka dni temu (oczywiście w celu sprawdzenia, czy czasem nikt nie odpisał na jego potrzebę), który (jeżeli otrzyma pomoc w poszukiwaniach) już się tu nigdy więcej nie pojawi :) .

Z mojej strony to wszystko. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...