Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koxiarz

amd 13.4 wachania temperatury

Polecane posty

Witam, mam problem. Właśnie zainstalowalem nowe sterowniki (13.4) do mojego radzia gigabyte hd 7850 i mam problemy z temperaturą - bez obciążenia dochodzą do 80'c a wiatrak jest jakby zablokowany, predkosc wentylatora spada do kilku procent, nastepnei do chodzi do 15 i znowu obniza sie. Nie da sie recznie ustawic predkosci? Wy tez zauwazyliscie cos nie tak z nowymi sterownikami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy jest sens sciagac dodatkowe oprogramowanie, w koncu sterowniki powinni chyba wydać przetestowane i sprawdzone, a nie jakies [beeep] ze wyskakują temperatury 80'. Sprobuje zainstalowac te beta 13.5, a jak nie to moze powrot do 13.1, na nich było dobrze, tylko czy ma ktos moze link do nich? Bo ciezko znalezc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, powrót do 13.1 zadziałał, tylko, że przy starcie WIndowsa "AMD External drive module" crashuje się, ale mimo tego CCC działa i temperatury są w normie.

jakby kogos interesowalo, to winą był proces atiedxx.exe, który się załącza ze sterownikami. Ja usunąłem go ręcznie z folderu + w usługach ustawiłem uruchamianie na "nigdy". Problem zniknął i wszystko działa stabilnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...