Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fafcul

Antywirus blokuje newsa na stronie CDA

Polecane posty

Nie jestem pewien czy piszę w odpowiednim miejscu ale to wydaje się być dobre.

Zdarzyło mi się takie coś już kiedyś przy innych newsach ale nie pamiętam już nawet jakich.

Antywirus blokuje mi otwarcie newsa

http://www.cdaction.pl/news-32381/raport-finansowy-activision-blizzard-wyniki-dobre-ale-world-of-warcraft-wciaz-w-dol.html

z powodu: "adres internetowy zawierający phishing".

To normalne i nie ma powodu do zmartwień? Komuś też się to zdarza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie coś (antywirus, zapora) jest bardzo czułe na reklamy i inne, i uważa je za phising. Jaki masz ten antywirus i jaką masz zaporę smile_prosty.gif. Podaj dane, oraz przeskanuj dla pewności komputer programem np. Malwarebytes Anti-Malware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam kasperskiego. Prawdopodobnie olałbym to gdyby nie to ze post dotyczy Blizzarda, który wydaje mi się bardzo lubiany przez złodziei internetu.

Nie za bardzo wiem co to jest ta zapora, jeśli jakiejś używam to na pewno jest to coś co jest domyślnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky jest bardzo czuły, przeskanuj nim komputer. Jeśli nic nie wykryje, to dodaj Cd-Action do wyjątków i tyle. Zapora inaczej firewall, który filtruje cały ruch sieciowy wychodzący oraz wchodzący do komputera, oraz pilnuje aby uniemożliwić ataki z zewnątrz. Poczytaj na ten temat. W internecie jest dużo o tym napisane smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...