Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmoothCriminal

Rozwiązany: Problem przy starcie systemu

Polecane posty

Witam, mam problemy z uruchomieniem komputera. Od paru dni było tak że raz na kilka uruchomień komputera wyskakiwał bluescreen z takimi napisami: http://www.empowerne...ue-screen-2.png. Komp się restartował i wszystko działało ok, żadnych spadków wydajności itp. Jednak dzisiaj przy włączaniu przed pojawieniem sie napisu "zapraszamy" zrobił sie czarny ekran i sam musiałem restartować. Nic to nie dało, więc podociskałem wszystkie złącza i włączył się. Po kilku minutach wszystko sie jakby zawiesiło. Nie podświetlały sie ikony itd. Próbowałem crtl+alt+del ale nic to nie dało, ekran zrobił się czarny, wyskoczył jakis komunikat, póżniej tło windowsa i napis czekaj. Dłuugo nic się nie działo, więc zrestartowałem kompa i wyskoczyło "disk boot failure insert system disk and press enter" Znowu sprawdziłem połaczenia i komp się zaczął włączać, ale wyskoczyło takie coś (załącznik1), przy kolejnych próbach (załącznik2) sprawdziło te pliki ale problem pozostał. Nie wiem, czy wkładac ten dysk z windowsem, czy nie. Mógłby ktos cos doradzić? Mój sprzet: cpu:intel core quad 2,4ghz, grafika: nvidia gtx260, 4 gb ram, vista home premium 32bit. Z góry dzięki.post-207348-0-67219000-1367952297_thumb.post-207348-0-81973900-1367952337_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...