Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crisser

Wysokie temperatury?

Polecane posty

Zaobserwowałem u siebie na procesorze ,jak mi sie wydaje, wysokie temperatury. Wg CoreTemp maksymalna temperatura na każdym rdzeniu wynosiła ok 73*C. Odrazu jak zrzuce gre do paska widać ok 60* ,ale po chwili obniża się do ok 55. Chłodzenie na procesorze to Zalman CNPS14X więc spodziewam się po nim niskich temperatur. Procesor to i5 2500K (jeszzce nieruszany w sprawie OC). Czy przy takim stanie rzeczy powinienem się przejmować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za to i faktycznie cooler był złożony nie do końca tak jak powinien. Problem w tym że żeby go wyjąć musiałem rozłożyć praktycznie cały komputer (niestety - to największa wada tego zalmana) ,a po złożeniu spowrotem komputer tylko się odpala ,ale monitor nie reaguje w żaden sposób ,dźwięku też nie ma. Jakieś pomysły co mogłem spaprać? Można uszkodzić mobo poprzez położenie jej na kanapie bądź biurku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,sam komputer reaguje normalnie reaguje normalnie (kręcą się wszystkie wentylatory ,diody się świecą itd.). Zauważyłem też coś wg mnie dziwnego. Wszystkie diody na płycie głównej (clr cmos ,power ,reset itd [P67 PRO3]) świecą się kilkanaście sekund nawet po odłączeniu od prądu zasilacza o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...