Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kristhebest

Problem z COMODO przy graniu, 2 PC z sieci LAN + 1 poza LAN.

Polecane posty

Kiedy osoba spoza sieci LAN tworzy sesję w Internecie, to po tym jak wszyscy się dołączą komuś wyłącza się gra. Myślałem że to problem z grą, ale lekarstwa na wyłączanie się gry nie znalazłem. Później ustaliłem, że gra wyłącza się tylko przy grze multiplayer, jak gra się samemu gra się nie wyłącza. Następnie spróbowałem hamachi i tu już było lepiej, tzn. gra nie wyłączała się nikomu, ale problem jest taki, że mogą się połączyć tylko dwie osoby(ta poza siecią LAN i jedna z tej sieci, druga osoba z sieci LAN widzi sesje, ale nie może się połączyć). Wiem, że to problem z COMODO, ponieważ kiedy wyłączę firewalla na PCtach w sieci LAN to wszyscy się łączą. Dodałem w regułach globalnych zezwolenie na ruch dwustronny jeśli IP znajduje się w strefie Hamachi, ale to nic nie dało. Nie wiem jak mam go skonfigurować tak, aby wszystko działało jak powinno.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to problem z zaporą to jednym z rozwiązań jest jego wyłączanie na czas gry. Niestety nie korzystam z firewalla od COMODO, więc nie jestem w stanie pomóc w jego konfiguracji. Dodałeś Hamachi i grę do zaufanych aplikacji firewalla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...