Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michciko

Rise of Nations: Rise of Legends

Polecane posty

Mam zamiar kupić w niedalekim czasie grę Rise of Nations: Rise of Legends. Mam pytanko odnośnie instalacji tejże gry, ponieważ niedawno ściągnąłem demo i nie mogłem zainstalować ponieważ miałem za mało miejsca na dysku C chociaż wybrałem instalację na dysku D (?). Normalnie mam ok. 1 GB ale po zgraniu na ten dysk plików potrzebnych do instalacji zostało niewiele ponad 400 MB. Czy w pełnej wersji jest to samo?

Co w ogóle sądzicie o tej grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michciko -> często jest tak, że dema potrzebują dodatkowego mniejsca żeby najpierw się przed instalacja rozpakować.

Zwolnij troche więcej miejsca na C:\ (bo gra prawdopodobnie automatycznie się rozpakowuje do tempa) i wszystko powinno byc w jak najlepszym porządku :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie warta uwagi z powodu:

- pięknej trójwymiarowej grafiki

- ciekawej rozbudowanej fabuły i dość długiej

- różnorodność jednostek

- różnorodność misji

- Bohaterowie i ich zdolności

Więc ogólnie warto , chociaż Rise of Nations I i jej dodatek Thrones and Patriots jest trochę bardziej ciekawsza heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te grę w biedronce i mam problem napęd nie czyta zawartości płyty. Jak wejdę w katalog napędu to nic nie wyświetla i jest opcja zapisania czegoś na płytę co zrobić paragonu nie dostałem a kartonik wyrzuciłem. POMOCY!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jeszcze raz albo spróbuj coś załatwić z dystrybutorem.... ew. wytłumacz to jaśniej, bo z tego co zrozumiałem, to Ty masz czystą płytę :blink: a to znaczy, że ktoś Ci miał nagrać, a efekt tego jest taki, że przez zamotanie dał Ci czystą płytę :D , a w tym momencie... to my nie za bardzo mamy jak pomóc, a poza tym tu chyba nie piszemy o piratach, więc sam rozumiesz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...