Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Monaco: What's Yours is Mine

Polecane posty

Dla mnie zaskoczenie, bardzo pozytywne. Prawie jak Hotline Miami, tyle, że bez całej tej mindf**owej otoczki fabularnej. Świetny styl graficzny, humor, fajny pomysł z różnymi postaciami no i pomysł na rozgrywkę. A co-op sprawia frajdę nawet, kiedy gramy z nieznajomymi, którzy coś schrzanią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę grę na streamie u Makuły i wydaje się świetna. Jak dla osoby, która tę grę widziała tylko raz, było strasznie zakręcona. Jestem jednak wielkim fanem gier co-op, także jak uda się kogoś złapać to zagram. Grę można kupić na steamie, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dodawałem wydarzenie do kalendarza, to poczytalem sobie o Monaco. Może z tego wyjść naprawdę fajna gra. Podoba mi się styl graficzny oraz koncepcja gry. Być może zakupię podczas promocji Steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę grę na streamie u Makuły i wydaje się świetna. Jak dla osoby, która tę grę widziała tylko raz, było strasznie zakręcona. Jestem jednak wielkim fanem gier co-op, także jak uda się kogoś złapać to zagram. Grę można kupić na steamie, tak?

Na Steamie, albo na oficjalnej stronie gry, tam chyba nawet trochę taniej wychodzi. A skoro jesteś fanem co-opa, to zdecydowanie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa czy da się grać samotnie? Tak samotnie samotnie, nie mam przyjaciół i generalnie niespecjalnie lubię ludzi. Ewentualnie jak działa znajdywanie ludzi do gry jeśli się nie ma przyjaciół?

Czy bardzo dużo (tak na poziomie Borderlands) tracę grając samemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...