Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scumgrief

Forza Motorsport (seria)

Polecane posty

Gra świetna. Sam tryb single jest taki długi, że go nie ukończyłem póki co :) 100 godzin spokojnie, by wszystko pozaliczać. Podoba mi się dowolne ustawianie poziomu trudności (poziom symulacji), a także to jak ciężko wygrać na wyższych poziomach trudności (AI). Mój ulubiony wozik to zdecydowanie Opel Speedster :) Może i nie najlepszy, ale jego wygląd mnie zauroczył. Bardzo dobra też jest fizyka jazdy(oprócz podejrzanego odbijania się samochodu od barierek w przeciwną stronę niż powinien), ale jak już nauczy się człowiek jeździć to sama przyjemność i poezja. Podoba mi się też system poziomów. Na minus należy zaliczyć brak widoku ze środka pojazdu, ale widok z tyłu też jest porządny. Do wszystkich osób co mają Xboxa 360 ta świetna gra chodzi od jakiegoś czasu na allegro z Viva Pinatą za 50 złotych. Ciężko o lepszy stosunek jakość/cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, rewelacja, gdy w zesżłym roku zakupiłem 360 wraz z Forzą2 (szczerze jej nie chciałem, ale darmo dają, to biorę :P ), pocuzlem się jakbym znowu pierwszy raz zasiadł przed Gran Turismo (tym pierwszym) - masa radości! racerowe tamagochi!

jeździ się wymagająco (wyłączać wszystkie wspomagacze lamerzy!), miodnie, AI onieśmiela, fajny moding i tuning, eleganckie trasy, a przedewszystkim gra ma to coś, co sprawiło, że miałem autentyczną ochotę ją odpalać i w nią brnąć.

niby rozwinięcie znanej od daaaaaawna formuły GT, ale takie, że ją bez problemu przerasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ się wymagająco (wyłączać wszystkie wspomagacze lamerzy!)

Oj ja dosyć długo jeździłem z wszystkimi wspomagaczami na ON hehe, ale gdy je wyłączyłem... poznałem grę na nowo. Dużo większa radość z jazdy. No i można driftować hehe

eleganckie trasy,

Fakt, tylko szkoda, że tak mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno . Pare dni temu zapodałem sobie mix : Kumple+LIVE+Forza 2 + zero elektronicznych wspomagaczy + klasa R1 .

Na prawdę tego trzeba spróbować bo gra jest świetna . Obowiązkowa pozycja każdego posiadacza X360 zaraz obok GoW ( Za każdym razem kiedy gram jestem pod dużym wrażeniem ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę świetna, gam w nią dopiero od dzisiaj (dostałem ją z Xbox-em 360 :P ) ale już stwierdzam, że jest boska! Grafika wypasiona, świetna grywalność... Pozostaje tylko biec do sklepu po Xbox-a albo PS3 i Forzę 2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja dosyć długo jeździłem z wszystkimi wspomagaczami na ON hehe, ale gdy je wyłączyłem... poznałem grę na nowo. Dużo większa radość z jazdy. No i można driftować hehe

O tak, zabawa jest dopiero bez żadnych wspomagaczy. Miałem niezłą frajdę, gdy w Porshaka z '70 wpakowałem zdecydowanie zbyt duży silnika, a do tego sprowadziłem go do wagi piórkowej - wóz normalnie bokiem jeździł. ;] Do tego dochodzą naprawdę spore możliwości malowania wozów - zawsze chciałem mieć własną Celicę i voila "prawie" mam. ;]

Mam tylko dwie uwagi co do realizmu. Jeden problem, to piach, który zdecydowanie za bardzo zwalnia i blokuje samochód - coś, jakby w bagno z Poxipolu wjechać. Chyba że twórcy wyszli z założenia, że obok asfaltu robią od razu piaskownicę. Tak czy siak - to uważam za lekkie niedopracowanie. Druga rzecz, to to jak się zachowuje wóz po zetknięciu z bandą, gdy wpada się na nią pod kątem ostrym. Niemal zawsze obróci wóz o 180 stopni, kiedy ten raczej powinien się odbić lub ew. przylepić do bandy i trzeć. Ale to w sumie jedyne dwie wady, jakie w tej grze wypatrzyłem. Poza tym - miodna i starcza na baaardzo długie godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tych komentarzy wnioskuję, że się raczej nie zawiodę na FM2 :)

Słyszałem wiele razy, że to dobry tytuł no ale tutaj się okazuje, że jest jeszcze lepszy.

Akurat FM2 wchodzi w zestaw 3 gier jakie otrzymam z moim x360 więc już zacieram dłonie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tych komentarzy wnioskuję, że się raczej nie zawiodę na FM2 :)

Słyszałem wiele razy, że to dobry tytuł no ale tutaj się okazuje, że jest jeszcze lepszy.

Akurat FM2 wchodzi w zestaw 3 gier jakie otrzymam z moim x360 więc już zacieram dłonie :)

Niedługo spróbuję przetestować FM2 razem z kierownicą - wtedy ponoć dopiero jest... jazda. ;] Swoją drogą, obstawiam, że w paczce dostaniesz Viva Pinatę w budle packu z FM2, prawda? Więc... jaka jest trzecia gra? :] Jakieś nowe bundlepacki teraz są?

Aktualnie się przymierzam do rozwalenia achievementów w FM2, ale coś czuję, że sporo czasu to zajmie (już samo zaliczenie wszystkich single race'ów na złoto, to robota na kilka dobrych godzin).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, ale nie wiem jednej rzeczy. Czy na padzie da się jakoś grac bez rzadnych wspomagaczy? Zawsz gram na najtrudniejszym możliwym poziomie w różne gry, ale nie wiem czy poradziłbym sobie bez kierownicy. Grałem kilka razy w demko tej gry (nie na mojej konsoli i było to baardzo dawno) i osiągałem całkiem niezłe wyniki. Wszystkie dostępne wpomagacze były wyłączone, ale nie jestem pewien czy inteligencja przeciwników była w demówce ustawiona możliwie najwyższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej rozgrywce w Forze męczy trochę soundtrack (przynajmniej mnie). Za dużo jest muzyki electro (chyba tak to się nazywa :wink: ) chociaż niektóre utwory trzymają poziom bardzo dobry. A wam jak się podoba soundtrack w Forzy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...